لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب

چیدمان خانه

همان طور که میدانید فضای خانه فضایی است که زمان زیادی را در آن سپری میکنیم و فضایی که شما با سلیقه ی خود میتوانید آن را طراحی و اجرا کنید اما ممکن است با خیلی از سبک ها و نوع چیدمان آنها آشنایی نداشته باشد، در ادامه این مطلب مزایا و معایب انواع چیدمان و دکوراسیون خانه را با هم مرور میکنیم.

چیدمان خانه

احتمالا شما تلاش میکنید تمام حواس خود را بکار برید تا قوانین و ایده های طراحی دکوراسیون را بدانید تا بتوانید به بهترین نحو دکوراسیون خانه خود را طراحی و اجرا کنید. اما خیلی از افراد بعد از زحمت های فراوانی که میکشند باز هم احساس میکنند آنطور که میخواستند نتواستند دکور منزل خود را آماده کنند و با وجود هزینه های زیادی که کردند احساس خوبی به شکل و شمایل منزل خود ندارند.

لایه ها روی لایه ها یا حداکثرگرایی

مزایا: در این نوع طراحی شما محدودیتی در چیدمان و رنگ و نوع خاصی از دکور ندارید و میتوانید در هر جای خانه از انواع مختلف مبلمان و قالیچه ها و یا نصب تابلو های نقاشی بر روی کاغذ دیواری استفاده کنید بدون ایجاد محدودیت.

معایب: اگر شما در این سبک چیدمان حرفه ای نیستید  ممکن است باعث ایجاد سر درگمی و سردرد برای شما باشد و در نهایت یک نوع بی نظمی را به وجود بیاورید.

6fae5ac29f61918639cfea7873c2a434 چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب

به وجود اوردن نقطه ی تمرکز در چیدمان خانه

مثلا تمامی وسیله ها را بر اساس طراحی یک دیوار بچینیم و مرکز را انجا قرار دهیم. یا مثلا چیدمانی که در ورودی خانه داریم حائز اهمیت است زیرا نگاه اول در دیدن یک خانه تاثیر مثبت بسیار زیادی میتواند داشته باشد.

مطالب بیشتر برای شما!  فروش ساختمان به ارزش واقعی، فقط با بازسازی ساختمان 🏡⚒

تکیه دادن آثار هنری بر دیوار در چیدمان دکوراسیون خانه

مزایا:این روش ممکن است در چیدمان خانه کمی نامتعارف به نظر برسد، اما یک روش بی دردسر برای جایگذاری تابلو ها باشند، بنابراین برای اجرای این کار بزرگ ترین تابلو را در نظر بگیرید و فرقی نمیکند به صورت بوم و یا قاب بندی شده باشد و میتواند به اندازه کافی فضای شما را مدیریت کند.

معایب: در انتخاب این نوع دکوراسیون باید با احتیاط پیش برویم ف زیرا ممکن است کمی پر خطر باشد و امکان افتادن این نوع تابلو ها و امکان اینکه کسی با آن ها برخورد کند زیاد است و  ممکن است و برای شما ایجاد ضرر کند.

چیدمان خانه

چیدمان دکوراسیون خانه با نگاه متفاوت

مزایا:همان طور که میدانید با استفاده از تقارن میتوانید ایجاد یک فضای هماهنگ و یک دید بصری عالی در چیدملن خانه ایجاد کنید و به فضای مورد نظر آرامش تزریق کنید ، بنا براین شما میتوانید حتی با  تقارن در دو صندلی و یا حتی اجرا ی دو لامپ در کنار هم حسه تقارن را ایجا کنید. معایب:تقارن میتواند در طراحی دکوراسیو برای شما محدودیت ایجاد کند و ممکن است فضای شما را به فضای رسمی و سفت و سخت کند تبدیل کند ، همین طور ایجاد تقارن با وسایل تصادفی که به تازگی خریداری شده میتواند کمی دشوار باشد.

مطالب بیشتر برای شما!  آسمان مجازی در منزل 😍

لوازم را تک استفاده کنید

این تفکر که لوازم خانه در چیدمان حتما باید ست باشند و حتما چند دست باید از انها وجود داشته باشدرا دور ریخته و از وسایلی مانند شمعدان و تابلو و .. به صورتی تک استفاده کنید تا زیبایی خود را به رخ بکشد.

12148a71c9ac03a7066fef3eb5514cbb 1 چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب
4e0570241885b475229d405ed7832c3c چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب

زیاده روی نکنید

برای فرض مثال اگر از رنگ صورتی خوشتان می اید در استفاده از ان رنگ زیاده روی نکنید زیرا باعث میشود که جذابیت ان رنگ کاملا از بین برود سعی کنید اگر میخواهید از یک رنگ استفاده کنید حداقل از توناژهای متفاوت ان رنگ درچیدمان خانه خود استفاده کنید.این تفکر اشتباه است که بیشتر وسایل باید یک رنگ باشند یا از برند خاص باشند زیرا این موضوع خیلی زود باعث تکراری شدن و خسته شدن شما از دکور میشود. پس تنوع را بخوبی بکار ببرید.

چیدمان خانه
128c38bfd3953b7b08efaef1e67af48f چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب
492cf1327c11c9e3349d97ce77f96352 چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب

ارتفاع نامناسب لوستر نسبت به زمین

بهتر است نسبت به ارتفاع سقف ارتفاع لوستر را به خوبی تنظیم کنید طوری خیلی بالا و خیلی به زمین نزدیک نباشد. یادتان باشد شما میخواهید به وسیله لوستر فضای داخلی را روشن کنید نه سقف را.

747e92abcdd31e3dad5dd0225fa1016c چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب
316062eb66ae27c70159197987b284b5 1 چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب
چیدمان خانه

به گرما اهمیت دهید

اگر احساس میکنید چیدمان خانه شما بی روح است با استفاده از طرح هایی مثل طرح چوب و یا گل های طبیعی به خانه ی خو گرما و طراوت بدهید.

hh چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب
چیدمان خانه

نقش نورپردازی چیدمان منزل

استفاده از نور زیاد  باعث ایجاد هیجان مضاعف و انرژی زیاد میشود. در صورتی که نور کم مانند هالوژن باعث به وجوود امدن فضایی رمانتیک میشود.

مطالب بیشتر برای شما!  آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا