لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom

ورودی خانه mudroom

فضایی که در آن بتوانید در قسمت ورودی خانه لباس ها و کفش ها و لباس های برفی و بارانی خود را در آن نگهداری کنید و به نمایش گذاشتن وسایل تزیینی و دکوری های شیک به وسیله ی این فضا که در جاهای دیگر خانه مقدور نباشد.

در ورودی یک خانه هیچ چیز به اندازه یک mudroom فضای خانه را لوکس نمیکند ایجاد فضایی که بعد از یک روز طولانی وقتی که وارد خانه میشوید حس و حال خوبی را برای شما به ارمغان می آورد فضایی برای تعویض لباس ها و کفش‌ها.

photo 2020 08 26 13 09 40 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom

اجرای این نوع فضا ها میتواند بنا به سلیقه ی شما و فضایی که در اختیار دارید ، دکوراتیو با تزیینات خاص باشد که در ایجاد یک فضای مدرن برای معرفی فضای خانه شما میتواند بسیار موثر باشد و این گونه فضا ها بنا به نیاز های شما و سبک هایی که در طراحی و اجرای این فضا انتخاب میکنید.

همچنین ایجاد این فضا در خانه ی شما باعث ایجاد نظم و مرتب سازی محیط خانه ی شما میشود.

ورودی خانه

فضای mudroom به چه معنا است؟

همان طور که گفته شد mudroom فضایی برای تقسیم داخل و خارج خانه و فضایی برای ذخیره کردن لوازم مورد استفاده‌ی روزانه که اگر جای مناسبی نداشته باشند، میتواند آشفتگی ایجاد کند، از طرفی این فضا میتواند آشفتگی ورودی را به یک فضای شیک تبدیل کند و فضای برای قرار دادن وسایل تزیینی شما باشد.

مطالب بیشتر برای شما!  بهترین ایده ها برای طراحی فضای سبز در حیاط منزل

شما با داشتن خلاقیت میتوانید حتی کوچیک ترین فضای در ورودی خانه را به یک mudroom تبدیل کنید، بنا براین تمام چیزی که شما نیاز دارید یک گوشه ی کوچک و بخشی از ورودی خانه برا یآویزان کردن لباس ها و فضای برای چیدمان دکوری های شیک خود، همین طور شما میتوانید با ترکیب این فضا با نقاط دیگر خانه این محیط را برای داشتن mudroom ایجاد کنید.

photo 2020 08 26 13 10 19 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom
photo 2020 08 26 13 10 42 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom
ورودی خانه
photo 2020 08 26 13 12 19 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom
photo 2020 08 26 13 12 58 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom
ورودی خانه
photo 2020 08 26 13 14 31 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom
ورودی خانه
photo 2020 08 26 13 16 14 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom
ورودی خانه
photo 2020 08 26 13 17 00 ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom
ورودی خانه

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا