مدل های جدید کابینت
02
نوامبر

مدرن‌ترین طرح های کابینت ۲۰۲۰

کابینت 2020 دارای فاکتورهای زیبایی در دکوراسیون آشپزخانه است که از آن برای چیدن وسایل و نظم دادن به وسایل استفاده میشود. لذا علاوه بر کارایی، انتخاب بهترین طرح و مدل کابینت میتواند نقش موثری در دکور شما داشته باشد. با ما همراه باشید تا با مدرن‌ترین مدل‌های طرح های کابینت 2020 آشنا شوید و بتوانید بهترین کابینت را انتخاب کنید.

مدل‌های جدید کابینت 2020

کابینت 2020 با بافت‌های برجسته

کابینت‌های جدید فقط به داشتن سطحی صیقلی و صاف خلاصه نمیشوند بلکه شرکت‌های زیادی هستند که با بکارگیری ام دی اف مناسب، کابینت‌هایی با سطوح برجسته و با طرح‌های مختلفی را تولید میکنند.

کابینت 2020 با یافت‌های برجسته

کابینت 2020 سفید براق

در ساخت کابینت‌ 2020 از فایبرگلاس‌های براق بهره میبرند. به دلیل رنگ آنها و سطح صیقلی به خوبی نور را بازتاب میدهند و موجب روشنایی بیشتر آشپزخانه میشوند.

کابینت 2020 سفید براق

کابینت‌ 2020 مجلل به رنگ سنگ‌های با ارزش

در ساخت این کابینت‌ها بیشتر از رنگ‌هایی استفاده میکنند که شما آنها را در جواهرات و سنگ‌های قیمتی دیده‌اید. مانند یاغوت و زمرد و غیره.

کابینت 2020 اشرافی زمرد رنگ

طراحی کابینت 2020 با بامبو

این کابینت‌ها را با چوب بامبو میسازند و این چوب حتی از چوب درخت بلوط و گردو نیز با دوام‌تر است. به هر حال این کابینت دارای شکل و شمایل منحصر به فرد خودش است و طرفداران به خصوص خودش را دارد.

کابینت 2020 طراحی شده با بامبو

انواع کابینت آشپزخانه و پروژه های کابینت انجام شده توسط پرهام دکور را ببینید.

کابینت 2020 فلزی متالیک

کابینت‌ 2020 فلزی بیشتر توسط افرادی که نسبت به دکوراسیون صنعتی علاقه مند هستند پسند و انتخاب میشوند. نکته حائز اهمیت در این کابینت ها این است که به دلیل رنگ نقره‌ای‌شان به خوبی با لباسشویی و هود و غیره ست میشوند.

کابینت 2020 فلزی متالیک

کابینت‌ 2020 متحرک

مهم ترین فاکتور این کابینت‌ها قابلیت دسترسی آسان آنها است بخصوص برای کسانی که کمر درد و مشکلات جسمی دیگر دارند. همچنین با نورپردازی در این کابینت‌ها میتوان جلوه‌ای بهتر به آنها داد.

کابینت متحرک

کابیت‌ 2020 تیره هایگلاس

این کابینت‌ها به دلیل درخشندگی بالایی که دارند بسیار جذاب و خیره‌کننده هستند و نور را نیز به خوبی بازتاب میدهند و موجب میشوند فضا بزرگتر به نظر برسد. در آخر اگر به دنبال جدیدترین و مدرن‌ترین طرح کابینت آشپزخانه هستید هایگلاس تیره میتواند بهترین گزینه باشد.

کابینت 2020 هایبرگلاس مشکی

کاغذ دیواری دیواری 2020 + عکس و توضیحات

دکوراسیون پذیرایی 2020 + عکس و توضیحات

حمام 2020 + عکس و توضیحات