مدل های جدید کابینت
02
نوامبر

مدرن‌ترین طرح های ۲۰۲۰ کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه است که از آن برای چیدن وسایل و نظم دادن به وسایل آشپزخانه استفاده میشود. لذا علاوه بر کارایی، انتخاب بهترین طرح و مدل کابینت میتواند نقش موثری در دکور شما داشته باشد. با ما همراه باشید تا با مدرن‌ترین مدل‌های طرح های 2020 کابینت آشپزخانه آشنا شوید و بتوانید بهترین کابینت را انتخاب کنید.

مدل‌های جدید کابینت آشپزخانه 2020

کابینت با بافت‌های برجسته

کابینت‌های جدید فقط به داشتن سطحی صیقلی و صاف خلاصه نمیشوند بلکه شرکت‌های زیادی هستند که با بکارگیری ام دی اف مناسب، کابینت‌هایی با سطوح برجسته و با طرح‌های مختلفی را تولید میکنند.

کابینت با یافت‌های برجسته

کابینت سفید براق

در ساخت این کابینت‌ها از فایبرگلاس‌های براق بهره میبرند. به دلیل رنگ آنها و سطح صیقلی به خوبی نور را بازتاب میدهند و موجب روشنایی بیشتر آشپزخانه میشوند.

کابینت سفید براق

کابینت‌های مجلل به رنگ سنگ‌های با ارزش

در ساخت این کابینت‌ها بیشتر از رنگ‌هایی استفاده میکنند که شما آنها را در جواهرات و سنگ‌های قیمتی دیده‌اید. مانند یاغوت و زمرد و غیره.

کابینت اشرافی زمرد رنگ

طراحی کابینت با بامبو

این کابینت‌ها را با چوب بامبو میسازند و این چوب حتی از چوب درخت بلوط و گردو نیز با دوام‌تر است. به هر حال این کابینت دارای شکل و شمایل منحصر به فرد خودش است و طرفداران به خصوص خودش را دارد.

کابینت طراحی شده با بامبو

انواع کابینت آشپزخانه و پروژه های کابینت انجام شده توسط پرهام دکور را ببینید.

کابینت فلزی متالیک

کابینت‌های فلزی بیشتر توسط افرادی که نسبت به دکوراسیون صنعتی علاقه مند هستند پسند و انتخاب میشوند. نکته حائز اهمیت در این کابینت ها این است که به دلیل رنگ نقره‌ای‌شان به خوبی با لباسشویی و هود و غیره ست میشوند.

کابینت فلزی متالیک

کابینت‌های متحرک

مهم ترین فاکتور این کابینت‌ها قابلیت دسترسی آسان آنها است بخصوص برای کسانی که کمر درد و مشکلات جسمی دیگر دارند. همچنین با نورپردازی در این کابینت‌ها میتوان جلوه‌ای بهتر به آنها داد.

کابینت متحرک

کابیت‌های تیره هایگلاس

این کابینت‌ها به دلیل درخشندگی بالایی که دارند بسیار جذاب و خیره‌کننده هستند و نور را نیز به خوبی بازتاب میدهند و موجب میشوند فضا بزرگتر به نظر برسد. در آخر اگر به دنبال جدیدترین و مدرن‌ترین طرح کابینت آشپزخانه هستید هایگلاس تیره میتواند بهترین گزینه باشد.

کابینت هایبرگلاس مشکی