طراحی دکوراسیون داخلی
29
آگوست

طراحی دکوراسیون داخلی را چطور انجام دهیم؟

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی به معنای نظم و ترتیب دادن به اشیاء و وسایل و قسمت‌های داخلی خانه و محل کار به گونه‌ای هنرمندانه و زیبا است.

به همین دلیل فردی که تصمیم دارد دکوراسیون مکانی را طراحی و اجرا کند باید با مسائلی مانند هارمونی، زیبایی شناسی رنگ‌ها، میزان تناسب و اندازه هر قسمت مسلط باشد و همچنین بتواند سلیقه‌ اشخاص را در طراحی در نظر بگیرید.


استفاده از رنگ های جذاب در دکور

تاثیرات و مزیت‌های یک دکور خوب

 • روح بخشی به فضا و ایجاد آرامش
 • خلق فضای باز و دلباز
 • سهولت و افزایش کارایی اشیاء داخل
 • هویت دادن به فضا و اثرگذاری آن بر افراد
 • مطابقت با میل و سلیقه ساکنین

فاکتورهای مهم در دکور

 • نورگیرها و نورپردازی‌ها
 • چیدمان مبلمان
 • جداسازی اجزای خانه
 • دیوارهای جداکننده
 • نقشه داخلی

سقف کششی زیبا در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی را از کجا شروع کنیم؟

خیلی از آدمها هستند که از محیطی که در آن زندگی میکنند خسته شده اند و به فکر تغییر دکوراسیون منزل خود میوفتند. تغییر دکوراسیون داخلی واقعا یک کاره چالش برانگیزه برای تمام افرادی که این قصد را دارند می باشد.

باید تصمیمات مهمی بگیرند تا بعدا پشیمون نشوند و سال های سال از تصمیم خود راضی باشند. یک سری سوال پیش میاد، از جمله : از کجا شروع کنم؟ طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود را به چه کسی بسپارم تا به نحوه احسن کار را انجام بدهد ؟ اصن چه تغییراتی را انجام بدهم؟ دیوارها رو رنگ بکنم یا کاغذ دیواری ؟ سقف خونمو چجوری طراحی کنم؟ از چه سقف کاذب ای استفاده بکنم. اصلا نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به تمامی سوالهای شما جواب بدهیم.

در این مطلب پرهام دکور قصد دارد تا به شما بگوید چگونه دکوراسیون داخل منزل خود را تغییر دهید:

اول از همه به خانه ی خود خوب نگاه کنید چه چیز هایی شما رو کلافه کرده؟ به همه چی با دقت نگاه کنید.

به تنهایی تصمیم نگیرید از همسر و فرزندان خود هم سوال بپرسید ممکن است آنها ایده هایی بدهند که شما رو راضی بکند.

برای اینکه زیاد گیج نشوید که چگونه دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید به اینترنت رجوع کنید تا طرح های مختلف ببینید اصلا میتوانید به قسمت پروژه های پرهام دکور رجوع کنید که در داخل آن لیستی از تمامی پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد.

با سبک های مختلف دکوراسیون آشنا شوید. با دیدن این سبک‌ها مطمئنا ایده هایی برای دکوراسیون خانه تان به ذهنتان خواهید رسید و سلیقه خود را در انتخاب دکور پیدا خواهید کرد.


دکوراسیون داخلی را از کجا شروع کنیم؟

بعد از اینکه پروژه های مارو نگاه کردید وقت این رسیده است که تصمیم بگیرید از کجا شروع کنید اگر بحث هزینه مهم نیست میتوانید یک دفعه کل تغییرات دکوراسیون خانه و همچنین بازسازی خانه خود را به ما بسپارید ولی اگر نمیتواند از پس مخارج تغییرات دکوراسیون خانه خود بر بیاید و علاقه دارید هر چه زودتر آن را تغییر دهید میتوانید برنامه ریزی کنید که اول از همه از کجا شروع کنید فرقی نمی کند با برنامه ریزی میتوانید به تمامیه تصمیماتی که گرفتید برسید. از نظر پرهام دکور خوب است که اولین تغییر را از نشیمن خانه خود شروع کنید چون وقت زیادی را با خانواده خود را در این محیط میگذرانید.

اگر هنوزم برایتان سوالی هست که به جواب آن نرسیده اید میتوانید با ما تماس بگیرید تیم پشتیبانی ما همیشه پاسخگوی سوالات شما شهروندان عزیز میباشد.

 •  تلفن: 02176710898
 •  موبایل : 09120285635