09
مرداد

طراحی کابینت اشپزخونه کوچک کم جا ۲۰۲۲

با عوض شدن سبک زندگی و فضای کوچیک آپارتمانی درشهرها فضای کمتری درآپارتمان ها برای فضای آشپزخونه در نظر گرفته شده بامن همراه بشید تا نکات بسیار مهم کابردی برای طراحی آشپزخونه آپارتمان کوچیک بهتون بگم.

یکی از عوامل مهم برای استفاده بهینه از فضای اشپزخونه استفاده حداکثری از فضای آشپزخونه در کنار استفاده راحت از امکانات آشپزخونه هست به عنوان مثال یرای استفاده از گاز و ابچکان حتما از اصل روبرو بودند بهرمند بشید تا فضای کاربردی هنگام آشپزی داشته باشید.

نمونه های کابینت آشپزخونه کوچیک

خب برای اینکه توی ذهنتون قبل از شروع دیزاین اشپزخونه تون یک تصویر واضح از طرح و سبک داشته باشید باهم بریم چندتا از نمونه های کابینت اشپزخونه که پرهام کور طراحی و اجرا کرده رو ببینیم.

کابینت مدرن طوسی وچوب
کابینت مدرن طوسی و طرح چوب

اگه علاقه به سبک طوسی و چوب داردید میتونداز ترکیب رنگ این مدل استفاده کنید ولی پینشهاد میشه حتما در اشپزخونه های کوچیک از زنگ های روشن استفاده کنید.

کابینت نئو کلاسیک _پرهام دکور
کابینت نئو کلاسیک

سبک نئوکلاسیک و صفحه سنگ طبیعی یکی از جذابیت های کابینت های نئوکلاسیک هست که پایه این سبک از کلاسیک اومده توی فضاهایی با مساحت کم نئوکلاسیک خیلی فضای جذابی ایجاد میکنه.

استفاده از شلف در آشپزخونه های کوچیک

شلف دیواری اشپزخونه
شلف دیواری اشپزخونه

یکی از بهترین طراحی ها در اشپزخونه های کم جااستفاده از شلف دیواری برای استفاده بهتر از فضا هستش که در دیزاین آشپزخونه بهترین راه حل ممکن برای استفاده از محیط هست.

استفاده از گاز روی میزی

طراحی کابینت اشپزخونه کوچک کم جا 2022

یکی از بهترین راهکار ها برای استفاده بهنیه از فضای اشپزخونه های کم جا استفاده از گاز روی میزی هست چرا؟ چون میتونید از فضا های خالی زیر گاز به عنوان کشو استفاده کنید.

اگر نمونه های دیگر از طراحی آشپزخونه های کوچک و کم جا رو علاقمند هستید حتما به پیج اینستاگرام پرهام دکور سربزنید.