لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

نکات مهم در انتخاب شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه را میتوان از جمله مواردی در آشپزخانه دانست که در انتخاب و خرید آن باید کمی با دقت پیش رفت، زیرا شیرآلات از جمله تجهیزاتی هستند که به طور مکرر در طول روز از آن ها استفاده میشود بنابراین قبل انتخاب شیرآلات مورد نظر تنها از جنبه ی زیبایی خرید نکنیم و کارایی آن را بیشتر در نظر بگیرید.

بنابراین در خریدن شیر آلات باید به مواردی بیشتر از موارد ظاهری دقت کرد ،اگر تا به حال به موارد ظاهری بیشتر دقت کرده اید ، بعد از گذشت زمان نه چندان طولانی متوجه میشوید که کارایی چندانی برای شما نداشته است.

شیر آلات آشپزخانه

معرفی انواع شیر آلات :

امروزه انواع مختلفی از شیر آلات با کارایی بالا در بازار موجود میباشد که در ادامه به انواع آن میپردازیم.

شیرها به سمت پایین : این نوع شیر ها دارای لوله های متحرکی هستند که به سمت پایین کشیده میشوند و میتوان به راحتی از آن ها برای شست و شو ها ی مختلف استفاده کرد .

مراحل بازسازی آشپزخانه قدیمی را ببینید.

شیر آلات آشپزخانه

نوع دیگری از شیر آلات وجود دارد که به سمت بیرون میباشد و این نوع شیر ها به سمت شما کشیده میشود و میتوان با استفاده از این نوع شیر ها همه چیز را شست و شو کرد و بیشتر در فضای کوچک از این نوع شیر ها استفاده میشود.

ظرفشویی فنری دوکاره درخشان مدل اریس 1 نکات مهم در انتخاب شیرآلات آشپزخانه

و اما شیر هایی که بیشترین استفاده را دارند و برای همه آشنا میباشد شیر های تک دستگیره میباشند که به وسیله ی یک اهرم جا به جا میشوند و میتوان از آن استفاده کرد ، با جابه جایی آن میتوان جهت آب گرم و سرد را مشخص کرد.

مطالب بیشتر برای شما!  تزیینی آشپزخانه

نوع دیگری از شیر آلات که به صورت سنتی میباشند که دارای دو دستگیره میباشد که یکی از آن ها آب سرد و دیگری آب گرم میباشد و امروزه استفاده از این نوع دستگیره ها کم تر رایج است.

1399 1 27 43d2dd01 3415 45f0 8476 23d74eb2bcbe نکات مهم در انتخاب شیرآلات آشپزخانه

اما در این بین شیر آلاتی هم وجود دارند که هم به سمت بالا و هم به سمت پایین کارایی دارد و برای شست و شوی ظرف های زیاد بسیار کاربردی میباشد.

شیر آلات آشپزخانه

شیر آلات چشمی : نوع دیگر از شیرآلات که برای افرادی که به بهداشت اهمیت زیادی میدهند ، قابل استفاده میباشد و در هنگامی که دست ها کثیف و یا چرب باشند و یا استفاده از دستگیره ها مشکل باشد ، استفاده از این نوع شیر آلات بسیار کاربردی میباشد و همچنین صرف جویی در مصرف آب را به دنبال دارد.

1 512x512 1 نکات مهم در انتخاب شیرآلات آشپزخانه

شیرهای جداگانه : در استفاده از شیر های تک دستگیره و یا دو دستگیره میتوان از این نوع شیر های اسپری به صورت جداگانه استفاده کرد و این شیر ها را باهم جفت کرد.

شیرآلات آشپزخانه

تصاویر بیشتر:

شیرآلات آشپزخانه
شیر آلات آشپزخانه
شیر آلات آشپزخانه
شیرآلات آشپزخانه

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا