لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دیزاین دیوار پذیرایی

همانطور که میدانید یکی از مهمترین بخش‌هایی که در کانون دید قرار دارد و جزوء بخش‌های اصلی خانه محسوب میشود، دیوار پذیرایی و دیزاین دیوار پذیرایی است که در طراحی نیز مورد توجه  طراحان قرار میگیرد.

طرح‌هایی که برای دیوار پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب کند، استفاده از متریالی مانند سنگ، کاغذهای دیواری با طرح‌های مختلف، استفاده از چوب، استفاده از طرح‌های برجسته، رنگ، میتواند ایده‌های مناسبی برای این فضا باشد و همچنین استفاده از طرح‌های ارزان‌تر‌، استفاده از تابلوهای بزرگ و یا استفاده از قاب عکس‌ها مناسب نیز میتواند با توجه به سلیقه‌ی شما مورد استفاده قرار گیرد.

دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی

امروزه استفاده از طرح‌های ساده‌ای که در عین حال زیبایی خود را دارند بسیار در دیزاین دیوار پذیرایی مورد پسند میباشد در صورتی که همین طرح اگر قبلا پیشنهاد میشد به دلیل سادگی آن رد میشد.

استفاده از طرح کاشی‌های نامنظم در کنار هم تفاوت در اندازه و در عین حال هماهنگی و یکپارچگی طرح ، استفاده درست از رنگ‌های متفاوت در کنار هم باعث ایجاد زیبایی چشمگیری در فضای پذیرایی میشود.

دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی

ایده دیگری که میتوان از آن استفاده کرد سنگ های مرمری میباشند که همانطور که در طبیعت وجود دارند زیبا هستند و استفاده از آنها به صورت تایل علاوه با اینکه میتواند پر هزینه باشد ولی همان قدر بر زیبایی و شیک بودن فضا تاثیر میگذارد.

مطالب بیشتر برای شما!  انواع شلف دیواری مدرن و شیک برای کتاب و دکوراسیون منزل

پیشنهاد ویژه: جدیدترین ایده‌ها و طرح‌های دکوراسیون پذیرایی 2020 را ببینید.

ایده دیگری که میتوان برای این دیوارها پیشنهاد کرد استفاده از کاشی‌ها یک اندازه و اجرای آنها در عمق‌های متفاوت و رنگ ‌های متفاوت در کنار هم میتواند دیوار از حالت صاف و بی روح بودن خارج کند.

دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی
photo 2020 07 26 15 27 04 دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی

از دیگر طرح‌‌های محبوبی که میتوان از آن استفاده کرد پنل های چوبی است. استفاده از این پنل‌ها میتواند ظاهری زیبا و لوکس را در دیزاین دیوار پذیرایی ایجاد کند و همچنین نقش معتدل کننده در فضای خانه‌ی ما داشته باشد.

از دیگر طرح‌های پر طرفدار که مورد پسند میباشد، طرح‌های آجری است که حتی از چوب و سنگ نیز میتواند زیبایی بیشتری به فضا ببخشد. برخلاف تصور که نمیتوان از این طرح ها در خانه‌های مدرن استفاده کرد باید گفت که در طرح‌های مدرن نیز میتواند زیبایی چشم گیری به فضا ببخشد.

photo 2020 07 26 15 27 10 دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی
دیزاین دیوار پذیرایی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا