لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دکوراسیون منزل با قاب عکس

دکوراسیون منزل با قاب عکس

نصب قاب عکس و تابلو روی دیوار میتواند یک ایده شیک و فوق العاده برای زیبا سازی دکوراسیون خانه از تصاویر – نقاشی ها – آثار هنری و عکس های خانوادگی شما باشد که دیدنش شما را خوشحال میکند و همچنین دکوراسیون منزل شمارو بسیار خاص و جذاب میکند.

در این مطلب قصد داریم با کمک تصاویر ایده هایی برای تزئین منازل تون با کمک قاب عکس ها ارائه کنیم .

اگر راه رو های طولانی ای دارید و دیوار آن خالی و بلا استفاده هستش میتوانید با کمک قاب های مختلف در ابعاد گوناگون تزئین و زیبایش کنید.

.

طراحی دکوراسیون منزل با قاب عکس
همچنین میتوانید با در نظر گرفتن رنگ و دیزاین خانه از تابلو های همرنگ و یا متضاد استفاده کنید.

 

طراحی دکوراسیون منزل با قاب عکس
برای دیوار ها از آلبوم و کاور های موسیقی هم میتوانید استفاده کنید که یک ایده جذاب و خاص هست.

 

طراحی دکوراسیون منزل با قاب عکس
در فضای حمام و دستشویی هم استفاده از تابو و قاب ها بسیار رایج میباشد. البته باید مواردی مثل محل قرار گیری و به مواردی مثل رطوب و آب توجه شود ..

 

در اتاق کودکان جهت قرار گیری کتاب ها و همچنین تصاویر جذاب و مهیج بسیار ایده مناسبی میباشد. این چیدمان برای کودکان و اتاق آنها میتواند مهیج تر و متفاوت تر باشد.

 

طراحی دکوراسیون منزل با قاب عکس
اگر دیوار های تک رنگ و بلندی دارید استفاده از قاب عکس و چیدمان خاص آن ها بسیار به دیزاین منزل شما کمک میکند و از یکنواختی خارج میشود.

روش های مختلف و متنوع دیگری هم وجود دارد که هرکدوم باتوجه به خلاقیت و سلیقه شما میتواند متغیر باشد.

از خلاقیت و انگیزه خود کمک بگیرید و نوع آوری های جدیدی بوجود بیارید. اگر طرح یا ایده منحصر به فردی دارید حتما توی نظرات برای ما هم بنویسید و مارو هم از طرح و ایدهجدید خود آگاه سازید.

ممنون از همراهی شما

پرهام دکور

منبع

به این نوشته امتیاز دهید
بیشتر بخوانید!  استفاده از فضای زیر پله در ساختمان

*
*

معرفی پرهام دکور

parhamdecor logoمجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا