دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
21
مه

طرح‌های ۲۰۲۰ دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف

امروزه از دیوار های کناف با طرح های زیبا و جذاب برای دیور پشت تلویزیون استفاده میکنند و دیگر زمان میز تلویزیون های بزرگ ویترین دار و قدیمی گذشته است. برای دیوار پشت تلویزیون میتوان از کاغذ دیواری،پوستر سه بعدی و سنگ های آنتیک ، چوب و همچنین طرح‌های کناف استفاده کرد. دیوار پشت تلویزیون به نوعی یک دیوار تاکیدی محسوب میشود زیرا نگاه های زیادی را به خود جلب میکند و میتواند مهمی را دکوراسیون منزل داشته باشد. در زیر شما طرح‌های جدید و جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف را خواهید دید.
.

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف

به این نکته توجه کنید که اگر طراحی دیوارهای دیگر یا سقف خانه نیز کناف کار شده است باید دیوار پشت تلویزیون نیز دارای هماهنگی با طرح‌ و شکل و رنگ و نورپردازی آنها باشد.

یکی از ایده های خوب دیوار پشت تلویزیون با کناف امکان نورپردازی فوق العاده زیبا است. میتوان در طراحی این دیوارها با قرار دادن لامپ های نواری در گوشه ها بعنوان نور مخفی بهره برد.

طراحی و اجرای دیوار کناف برای پشت تلویزیون نسبت به گزینه های دیگری که برای دیوار پشت تلویزیون که در بالا نام بردیم دارای هزینه کمتری است و مقرون به صرفه است. البته که کناف دارای زیبایی های منحصر به خودش است و طرح های دیگر چیزی کم ندارد.

یکی از بهترین ایده در مورد دیوار کناف قابلیت ترکیب آن با طرح ها و متریال های دیگر است بعنوان مثال میتوان قسمتی از دیوار پشت تلویزیون را کناف و قسمت دیگری مثلا سنگ آنتیک کار کرد و در نتیجه نمای بسیار زیبا و جذابی را میسازد.

پیشنهاد: با سقف تکراری و خسته کننده منزل خود خدافظی کنید.


همچنین برای داشتن یک دکور ساده و شیک برای تلویزیون‌تان شما میتوانید از ترکیب یک یا چند شلف استفاده کنید که در عین سادگی، ظاهر شیک و مدرنی به دکوراسیون خانه شما میبخشد.

برای اینکار حتما لازم است که شما یک لوله با دو عدد زانویی را داخل دیوار کار بگذارید که بتوان سیمها و کابلهای مربوط به تلویزیون و دستگاههای جانبی را داخل این لوله قرار داد و این سیمها را از پشت شلفی که پایین تلویزیون قرار دارد و دستگاههای جانبی روی آن و یا داخلش هست و همچنین پریزهای برق و آنتن پشتش قرار دارد از پشت تلویزیون انتقال دهید تا سیمی روی دیوار دیده نشود چون مخفی بودن سیمها داخل این مدل دکور از نکات مهم برای زیباتر دیده شدن دکور تلویزیون شما است.

برای طراحی و اجرای دیوار کناف برای پشت تلویزیون با کارشناسان ما تماس بگیرید. پرهام دکور با سابقه درخشان در زمینه اجرای کناف توسط افراد متخصص با شما همرا خواهد بود.