لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

طرح‌های جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف

دیوار پشت تلویزیون

امروزه از دیوار های کناف با طرح های زیبا و جذاب برای دیور پشت تلویزیون استفاده میکنند و دیگر زمان میز تلویزیون های بزرگ ویترین دار و قدیمی گذشته است. برای دیوار پشت تلویزیون میتوان از کاغذ دیواری،پوستر سه بعدی و سنگ های آنتیک ، چوب و همچنین طرح‌های کناف استفاده کرد. دیوار پشت تلویزیون به نوعی یک دیوار تاکیدی محسوب میشود زیرا نگاه های زیادی را به خود جلب میکند و میتواند مهمی را دکوراسیون منزل داشته باشد. در زیر شما طرح‌های جدید و جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف را خواهید دید.

برای به وجود آوردن این فضا میتوانید از کاغذ دیواری و یا سنگ خای آنتیک و یا استفاده کناف و نورپردازی برای دیوار پشت تلویزیون میباشد که امروزه استفاده سقف های کناف زیاد شده است و استفاده از کناف های برای دیزاین دیوار مخصوصا دیوار های پشت تلویزیون بسیار طرفدار پیرا کرده است. با طراحی این دیوار ها برای پشت تلویزیون و قرار دادن شلف ها و قفسه ها بین فضا های کناف کشی میتوان یک دکوراسیون مدرن طراحی کرد.

اما تلفیق این کناف با کاغذ دیواری و سنگ های آنتیک برای طراحی دیوار های پشت تلویزیون میتواند باعث ایجاد دکوراسیون و فضای دکوراتیو در خانه ی شما میشود.

مطالب بیشتر برای شما!  طراحی اتاق خواب با بهترین ایده‌ها برای دکوراسیون جذاب و دوست داشتنی

مدل های دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف

یکی از ایده های خوب دیوار پشت تلویزیون با کناف امکان نورپردازی فوق العاده زیبا است. میتوان در طراحی این دیوارها با قرار دادن لامپ های نواری در گوشه ها بعنوان نور مخفی بهره برد.

دکوراسیون پشت تلویزیون
استفاده از نور مخفی در پشت لبه های کناف
photo 2020 08 17 14 15 01 1 طرح‌های جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
نقش نور پردازی در زیبایی دکوراسیون TV ROOM
قرار دادن تایل های سنگی طرح دار زیبا پشت تلویزیون
قرار دادن تایل های سنگی طرح دار زیبا پشت تلویزیون
ترکیب سنگ و چوب و ساختن فضای شیک و مدرن
ترکیب سنگ و چوب و ساختن فضای شیک و مدرن
سنگ آنتیک دیوار پشت تلویزیون
ترکیب کناف و سنگ آنتیک

استفاده از آینه های دکوراتیو  TV ROOM
استفاده از آینه های دکوراتیو جهت دکوراسیون TV ROOM
photo 2020 08 17 16 20 53 طرح‌های جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
استفاده از شلف و قفسه چوبی و تایل برجسته روی دیوار تلویزیون
دیوار پشت تلویزیون با کناف
ساخت قفسه تزیینی با کناف
f6931782554ae486882abec1a37b9eb1 طرح‌های جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
قرار دادن شومینه در پایین دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
استفاده از لامپ های دکوراتیو و دیوار برجسته
کاغذ دیواری دیوار پشت تلویزیون
نصب کاغذ دیواری برای شاخص کردن دیوار پشت تلویزیون
دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
قرار دادن گیاهان مصنوعی در طرح کناف
Top 50 Modern TV طرح‌های جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
کناف دایره ای شکل برای دیوار پشت تلویزیون
b0b391bf4524c25b3dfd19d9adc9b753 طرح‌های جذاب دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف

نکته مهم: اگر در طراحی دیوارهای دیگر یا سقف خانه نیز کناف کار شده است باید دیوار پشت تلویزیون نیز دارای هماهنگی با طرح‌ و شکل و رنگ و نورپردازی آنها باشد.

طراحی و اجرای دیوار کناف برای پشت تلویزیون نسبت به گزینه های دیگری که برای دیوار پشت تلویزیون که در بالا نام بردیم دارای هزینه کمتری است و مقرون به صرفه است. البته که کناف دارای زیبایی های منحصر به خودش است و طرح های دیگر چیزی کم ندارد.

مطالب بیشتر برای شما!  ماس وال چیست؟ 🍀🛤🟩 بررسی انواع دیوار سبز یا گرین وال 💚

یکی از بهترین ایده در مورد دیوار کناف قابلیت ترکیب آن با طرح ها و متریال های دیگر است بعنوان مثال میتوان قسمتی از دیوار پشت تلویزیون را کناف و قسمت دیگری مثلا سنگ آنتیک کار کرد و در نتیجه نمای بسیار زیبا و جذابی را میسازد.

پیشنهاد: 6 مدل سقف کاذب خاص و چشم نواز را ببینید.


همچنین برای داشتن یک دکور ساده و شیک برای تلویزیون‌تان شما میتوانید از ترکیب یک یا چند شلف استفاده کنید که در عین سادگی، ظاهر شیک و مدرنی به دکوراسیون خانه شما میبخشد.

برای اینکار حتما لازم است که شما یک لوله با دو عدد زانویی را داخل دیوار کار بگذارید که بتوان سیمها و کابلهای مربوط به تلویزیون و دستگاههای جانبی را داخل این لوله قرار داد و این سیمها را از پشت شلفی که پایین تلویزیون قرار دارد و دستگاههای جانبی روی آن و یا داخلش هست و همچنین پریزهای برق و آنتن پشتش قرار دارد از پشت تلویزیون انتقال دهید تا سیمی روی دیوار دیده نشود چون مخفی بودن سیمها داخل این مدل دکور از نکات مهم برای زیباتر دیده شدن دکور تلویزیون شما است.

برای طراحی و اجرای دیوار کناف برای پشت تلویزیون با کارشناسان ما تماس بگیرید. پرهام دکور با سابقه درخشان در زمینه اجرای کناف توسط افراد متخصص با شما همرا خواهد بود.

کناف پشت تلویزیون
دیوار پشت تلویزیون

دکور پشت ال سی دی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا