لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

184999726 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

همانطور که میدانید محیطی که در آن زندگی میکنیم تاثیر بسزایی بر روحیه و سبک زندگی ما دارد ، بنا براین با کمی دقت وخلاقیت حتی با کم ترین هزینه میتوانیم یک دکوراسیون داخلی آرام بخش برای خود و افراد خانواده داشته باشیم.

دکوراسیون داخلی آرام بخش
photo 2020 07 11 14 18 31 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

1. ایجاد فضاهای دنج برای استراحت

یکی از ویژگی های خانه استاندار ، داشتن فضایی است که بتوانید در ساعت استراحت خود درآن جا برای خود و یا در کنار خانواده ی خود وقت بگذرونید. به همین دلیل برای بازیابی روحیه و رفع خستگی خود داشتن چنین فضایی به شما کمک میکند که آرامش کافی را از فضای خانه خود دریافت کنید.

دکوراسیون داخلی آرام بخش
photo 2020 07 11 14 22 00 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل
دکوراسیون داخلی آرام بخش
photo 2020 07 11 14 26 29 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

2. استفاده از گیاهان برای فضای خانه

استفاده از گیاهان و آوردن طبیعت در فضای خانه بهترین گزینه برای یک محیط آرام و دلبخش میتواند برای ما باشد . با آوردن گیاهان در خانه ی خود و تاثیر دلبخش رنگ سبزدر خانه ی شما ، افزایش یک محیط آرامبخش را میتواند برای شما به ارمغان بیاورد.

دکوراسیون داخلی آرام بخش
دکوراسیون داخلی آرام بخش
دکوراسیون داخلی آرام بخش
photo 2020 07 11 14 33 25 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

3. حداکثر استفاده از پنجره و نور طبیعی

یک دکوراسیون داخلی آرام بخش میتواند از اینکه حس کنیم در خانه زندانی هستیم جلوگیری کنید ، اینکه تا جایی که ممکن است از چیدن مبلمان در جلوی پنجره ها جلوگیری کنیم تا در هنگام نشستن و استراحت کردن بتوانیم به جای نشستن در فضای تنگ و تاریک ، از نور طبیعی و ارتباط با فضای بیرون استفاده کنیم ، بنابراین سعی کنید پنجره ها را همیشه تمیز نگه دارید و از پرده های نازک استفاده کنید و برای رنگ دیوار ها از رنگ های روشن استفاده کنید تا احساس آرامش بیشتری در فضای خانه ی خود داشته باشید.

مطالب بیشتر برای شما!  10 ایده طلایی چیدمان اتاق کودک | کودک خود را سوپرایز کنید

چیدمان اتاق کودک | کودک خود را سوپرایز کنید با ایده های جذاب دیزاین اتاق

دکوراسیون داخلی آرام بخش
دکوراسیون داخلی آرام بخش
photo 2020 07 11 14 39 51 1 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل
دکوراسیون داخلی آرام بخش

4. چیدمان مناسب و دیاگرام بندی شده

در چیدمان خانه چیزی به نام دیاگرام جریان وجود دارد ، یعنی اینکه مبل و وسایل خانه را جوری بچینید که فضای باز در بین آن ها وجود داشته باشد و رفت وآمد در بین آن ها مشکل نباشد ، ایجاد فضای باز بیشتر و پرهیز از وسایل زیاد استفاده از کتابخانه و گل و گیاه در داشتن یک فضای آرامبخش نقش بسزایی دارد و دکور و تزیین خانه با استفاده از این موارد فضای بیشتری برای لم دادن و استراحت کردن در اختیار ما قرار میدهد.

دکوراسیون داخلی آرام بخش
photo 2020 07 11 14 48 19 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

5. جنس و متریال لوازم خانه

برای ایجاد یک فضای امن و آرام  متریال استفاده شده در لوازم خانه نقش بسزایی میتواند داشته باشد ، استفاده از جنس چوب و متریالی مانند سنگ مرمر ، حس مثبتی در خانه ی ما ایجاد میکند، در حالی که متریالی مانند فلز و شیشه میتواند خش و پر تنش و حتی کمی آسیب زننده باشند.

6. کنترل صدای محیط داخل و خارج فضای خانه

زندگی کردن در فضای شلوغ و آپارتمانی امروزی میتواند مشکلاتی را در اثر شلوغی محیط بیرون و صلب آرامش محیط خانه ی ما داشته باشد. با استفاده از پنجره های دوجداره و پنل های آکوستیک برای دیوار و سقف ها میتوانیم  صدای محیط را کاهش دهیم و همین طور برای کاهش برای صدای داخل خانه به فضای بیرون و همسایگی استفاده از فرش در سطح های پارکت و یا سرامیک ، استفاده از یک کتابخانه ی مناسب چسبیده به دیوارمیتواند برای شما مانند یک عایق عمل کند.

مطالب بیشتر برای شما!  6 مدل سقف کاذب خاص و چشم نواز

photo 2020 07 11 14 48 34 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل
photo 2020 07 11 14 55 51 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

7. پرهیز شلوغی وازبین بردن لوازم اضافی

یک ساماندهی صحیح برای فضای خانه و حذف وسایل اضافی و پرهیز از شلوغی  یک راه حل مناسب برای دلنشین کردن و آرامش دادن به فضای خانه میباشد. وسایل بلا استفاده و یا وسایلی که دیگر دوست ندارید ، با حذف آن ها از فضای خانه با آسانن ترین حالت فضای خانه خود را خلوت کنید.

بنابراین با راه حل های ساده و حتی کم هزینه میتوانیم فضای خانه را تبدیل  به یک محیط دنج و آرامشبخش برای خود کنیم و تاثیر آن را در روزمرگی های زندگی خود ببینیم.

دکوراسیون داخلی آرام بخش
photo 2020 07 12 12 42 54 دکوراسیون داخلی آرام بخش برای منزل

به این نوشته امتیاز دهید
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×