آشپزخانه قبل هر خانه است و چیدمان اصولی و طراحی آن نقش بسیار مهمی در زیباتر شدن کل خانه دارد. به همین دلیل بسیاری از خانواده ها به دنبال ایده دکوراسیون آشپزخانه شیک و جدید هستند و هزینه های بسیاری برای رسیدن به این هدف صرف می کنند. اما طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیازمند خلاقیت و مهارت بسیاری بوده و باید توسط یک تیم طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای به انجام برسد. در این محتوا از پرهام دکور نیز می خواهیم با هم به بررسی ایده های جذاب طراحی دکوراسیون آشپزخانه پرداخته و شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. اگر نیاز به مشاوره رایگان و ارتباط مستقیم با کارشناس دارید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

امروزه اهمیت بسیاری به طراحی دکوراسیون داخلی خانه و چیدمان اصولی آن داده می شود. چرا که علاوه بر جذاب تر و زیباتر نشان دادن محیط خانه به دلباز تر شدن و مدیریت بهتر فضا نیز کمک می کند. در بین تمامی بخش های خانه، طراحی دکوراسیون آشپزخانه اهمیت ویژه ای دارد. چرا که این محیط یکی از مهمترین بخش های یک خانه بوده رفت و آمد بیشتری در آنجا وجود دارد. همچنین امروزه فضای آشپزخانه کاملا در معرض دید قرار داشته و زیباسازی آن تاثیر فوق العاده ای در جذاب تر شدن دیگر بخش های منزل خواهد داشت.

بازسازی خانه و منزل و نصب و اجرای کابینت شیک و جدید با رنگ قهوه ای طراحی دکوراسیون آشپزخانه

منظور از طراحی دکوراسیون آشپزخانه این است که تمامی المان و تجهیزات آشپزخانه من جمله یخچال، لباسشویی و غیره به صورت اصولی در جای مناسبی قرار گیرند تا علاوه بر حفظ زیبایی، دسترسی آسان تری را هم فراهم کند. البته گاهی اوقات افراد می خواهند که به طور کلی سبک دکوراسیون آشپزخانه را تغییر دهند. در این صورت نیاز به خراب کردن دیوار و یا تعویض کابینت ها خواهد بود. سبک های متنوعی وجود دارند که شما می توانید برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود از آنها ایده بگیرید. سبک مدرن و مینیمال، سبک کلاسیک و سنتی و غیره از جمله سبک های پرطرفدار برای آشپزخانه هستند.

بازسازی خانه و منزل و نصب و اجرای کابینت مدرن با طراحی دکوراسیون آشپزخانه

بهترین دیزاین و دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

همانطور که گفته شد سبک های متنوعی برای طراحی آشپزخانه وجود دارد. اما یکی از پرطرفدارترین آنها، طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و جدید یا همان مدرن است. اصولا آشپزخانه سبک مدرن فاقد هر گونه دیوار یا جدا کننده بوده و مرزی بین آشپزخانه و پذیرایی وجود ندارد. به جای اپن های بزرگ و دیواری شکل از جزیره و کانتر در وسط آشپزخانه استفاده می شود. این جزیره محلی برای نصب سینک بوده و حتی به عنوان میز ناهار خوری نیز می توان از آن استفاده کرد. کابینت ها در این نوع سبک از آشپزخانه به صورت کاملا ساده و مدرن طراحی شده و فاقد منبت کاری و شلوغ کاری است. تم رنگی مناسب برای اینسبک نیز عمدتا سفید، طوسی و مشکی می باشد. طراحی دکوراسیون آشپزخانه جدید و مدرن برای هر نوع آشپزخانه با هر ابعادی به ویژه ابعاد کوچک، مناسب بوده و قابل اجرا است.

نکات مهم در دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن باید یک سری بررسی ها و اقدامات انجام شوند تا فرایند بازسازی و طراحی دکوراسیون به نحو احسنت انجام شود. اولین نکته این است که ابعاد و ساختار کلی آشپزخانه توسط افراد متخصص مورد بررسی قرار گیرد تا اگر نیاز به خراب کردن و بازسازی باشد، برنامه ریزی های لازم به انجام برسد. همچنین اگر سبک اولیه آشپزخانه شما علاوه بر وسایل آن در نوع کابینت بندی و اپن، دارای سبکی سنتی و یا کلاسیک باشد، نیاز است که بخش هایی از آشپزخانه همچون اپن و یا دیوار جدا کننده خراب شود و کابینت ها تعویض شوند.

برای این کار باید از یک پیمانکار ماهر و حرفه ای کمک بگیرید تا صفر تا صد فرایند از جمله تجهیزات مورد نیاز، مدت زمان بازسازی و طراحی، برآورد هزینه و غیره را به شما اطلاع دهد و طبق برنامه ای اصولی پیش رود. البته تمامی مراحل طراحی دکوراسیون آشپزخانه طبق نظر، سلیقه و بودجه شما برنامه ریزی می شود. اما اگر نیازی به بازسازی و یا تخریب آشپزخانه نیست باید با چیدمان اصولی وسایل و تجهیزات، دکوراسیون آشپزخانه خود را به صورت مدرن و جدید دیزاین کنید. برای اینکار نیز باید از طراحان دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

ایده های جذاب در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و شیک

ایده های بسیاری برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و جدید وجود دارد که با الهام گرفتن از آنها می توانید زیباترین دکوراسیون را برای آشپزخانه خود ایجاد کنید. در واقع شما در این زمینه هیچ گونه محدودیتی نداشته و می توانید با تکیه بر خلاقیت و قوه ایده پردازی خود، بهترین دیزاین ها را برای آشپزخانه خود پیاده سازی کنید. با این حال ما نیز برای راهنمایی بیشتر شما در ادامه چند ایده جذاب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه را به شما ارائه خواهیم داد.

ترکیب رنگی مناسب برای زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه

یکی از اصلی ترین اقداماتی که دکوراسیون آشپزخانه را بسیار جذاب، گرم و زیبا نشان می دهد این است که تم رنگی مناسبی برای دیوار و کابینت های آشپزخانه انتخاب کنید. اصولا برای دکوراسیون آشپزخانه مدرن و جدید از رنگ های خنثی و روشن استفاده می شود. سفید و طوسی از جمله رنگ هایی هستند که کاربرد بسیاری در انواع سبک های مدرن دارند. این رنگ ها آرامش بخش بوده و همیشگی است. همچنین ست کردن اکسسوری و وسایل با این رنگ ها بسیار آسان تر خواهد بود. اصولا رنگ های روشن موجب بزرگ و دلباز تر نشان دادن فضای آشپزخانه می شود. پس اگر دارای آشپزخانه کوچک و نقلی هستید، بهترین ایده این است که از ترکیب رنگ های روشن و خنثی استفاده کنید.

تماس با پرهام دکور

نورپردازی جذاب

آشپزخانه قلب تپنده خانه است و قلب خانه باید نورانی و پر از انرژی مثبت باشد. به همین دلیل باید نورپردازی بسیار خوبی داشته باشد. یک نورپردازی جذاب می تواند تاثیر فوق العاده ای در تغییر دکوراسیون آشپزخانه داشته باشد. شما می توانید به جای استفاده از لامپ و مهتابی های ساده از سقف، نورپردازی به سبک مدرن را جایگزین کنید. فضای خالی بین کابینت ها، نورپردازی مخفی، استفاده از لامپ های ال ای دی رنگی غیره از جمله ایده های جذاب برای نورپردازی دکوراسیون آشپزخانه است. البته باید توجه داشته باشید که رنگ نورپردازی آشپزخانه باید با تم رنگی دکوراسیون هماهنگ و ست باشد. برای مثال اگر تم رنگی دکوراسیون آشپزخانه طوسی، سفید و یا مشکی است می توانید از نورپردازی سفید و یا لیمویی استفاده کنید.

استفاده از اکسسوری و دکوراتیو های مناسب

در سبک دکوراسیون آشپزخانه شیک و جدید، استفاده از اکسسوری و دکوراتیو ها از اهمیت بسیاری از برخوردار است. شما میتوانید برای افزایش جلوه دکوراسیون آشپزخانه از المان های جذابی همچون گلدان های زیبا و مینیمال، ست میز ناهار خوری ساده و شیک هماهنگ با سبک و تم دکوراسیون، مجسمه های مدرن، تابلو و غیره استفاده کنید. همچنین انتخاب پرده مناسب و لوستر نیز تاثیر فوق العاده ای در زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه خواهد داشت.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

ایجاد جزیره و کانتر در آشپزخانه

یکی از مشخصات دکوراسیون آشپزخانه جدید و مدرن، وجود جزیره و کانتر در وسط یا ورودی آشپزخانه است. همانطور که گفته شد دیگر در این سبک دکوراسیون خبری از دیوار و اپن جدا کننده آشپزخانه از سایر بخش های خانه نیست. از این رو تنها از جزیره استفاده می شود که هم به عنوان مرز بین آشپزخانه و پذیرایی عمل می کند و هم جایگاهی برای نصب سینک ظرفشویی، شیرآلات آن و غیره می باشد. البته می توان بخشی از جزیره را به عنوان میز ناهار خوری نیز در نظر گرفت. استفاده از جزیره علاوه بر بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه، تاثیر فوق العاده ای در جذاب و لوکس به نظر رسیدن دکوراسیون آشپزخانه دارد.

کابینت بندی خلاقانه

کابینت بندی حرفه ای و زیبا می تواند ظاهر و کارایی آشپزخانه را زیر و رو کند. جنس های متنوعی برای کابینت آشپزخانه وجود دارد و شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود دست به انتخاب بزنید. برای کابینت بندی آشپزخانه شیک و مدرن از تمامی فضای در دسترس استفاده می شود و حتی کابینت های مخفی نیز پیاده سازی می شود تا کارایی آشپزخانه بیشتر شده و فضای کلی محیط نیز آراسته و تمیز تر دیده شود. یکی از پرطرفدار ترین جنس برای کابینت بندی آشپزخانه، جنس ممبران، فایبر گلاس، های گلاس و غیره است. مخصوصا اگر سفید، استخوانی و یا کرم باشد، جلوه بی نهایت شیک و امروزی خواهد داشت. شما می توانید برای افزایش جذابیت دکوراسیون آشپزخانه از دو رنگ برای کابینت ها استفاده کنید. ترکیب رنگ سفید و طیف های مختلف طوسی، مشکی و سفید، کرم و یشمی و… بسیار خیره کننده و لوکس خواهد بود.بهترین قیمت کابینت آشپزخانه را میتوانید از پرهام دکور دریافت کنید. کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

کابینت و بازسازی ساختمان بهترین قیمت صفر تا صد با دکوراسیون آشپزخانه

کابینت و بازسازی ساختمان بهترین قیمت صفر تا صد

کابینت و بازسازی ساختمان بهترین قیمت صفر تا صد

هزینه دکوراسیون آشپزخانه شیک چقدر است؟

یکی از مهمترین مسائل در تغییر دکوراسیون آشپزخانه این است که هزینه بازسازی دکوراسیون آشپزخانه چقدر است؟ برآورد هزینه طراحی و بازسازی دکوراسیون آشپزخانه به عوامل متعددی بستگی دارد. برخی از آشپزخانه ها قدیمی بوده و نیاز به تخریب دیوار، اپن و کابینت های قدیمی دارد. در این صورت هزینه بیشتری باید صرف شود. همچنین سبک دکوراسیون مد نظر صاحبکار، جنس کابینت، تعداد کابینت، ابعاد آشپزخانه و غیره نیز در میزان هزینه تاثیر گذار خواهد بود. در آخر نیز مهارت شرکت بازسازی خانه مورد نظر نیز در متغیر بودن هزینه طراحی و بازسازی دکوراسیون آشپزخانه موثر خواهد بود.

مشاوره رایگان و ارتباط مستقیم با کارشناس

بهترین قیمت و به روزترین طرح و مدل ها از ما بخواهید...

دکوراسیون خانه خود را به پرهام دکور بسپارید

در این محتوا در خصوص دکوراسیون آشپزخانه شیک و جدید و ایده های جذاب آن اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه دادیم. اکنون اگر قصد بازسازی و یا تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود را دارید باید با یک شرکت خدمات دکوراسیون داخلی معتبر و حرفه ای در ارتباط باشید. شرکت پرهام دکور، معتبر ترین مرکز انجام خدمات طراحی و بازسازی خانه بوده و مهندسی، طراحان و پیمانکاران ماهر و با تجربه ای این در این مرکز مشغول به فعالیت هستند. فرقی نمی کند که قصد بازسازی چه بخشی از خانه را داشته و چه انتظاراتی دارید، پرهام دکور در تمامی زمینه های بازسازی و طراحی دکوراسیون، سابقه موفق و درخشانی داشته و می تواند به شما کمک کند تا خانه ای زیباتر و کارآمد تر داشته باشید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر در خصوص خدمات ما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.