لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

مدل جذاب دکوراسیون آبی سفید در آشپزخانه

آشپزخانه آبی سفید

رنگ آبی و سفید میتواند یکی از بهترین گزینه برای دکوراسیون آشپزخانه ی شما باشد زیرا همانطور که میدانید ، رنگ آبی باعث تفکر مثبت و آرامش و تسکین ذهن شما میشود و رنگ سفید احساس پاکیزگی و تمیزی را در انسان به وجود می آورد ، در این مطلب به بررسی چند نمونه از این دکوراسیون میپردازیم.

برای به وجود آوردن یک دکوراسیون دلخواه با تم آبی و سفید میتوان از هر وسیله ای در آشپزخانه استفاده کرد و کمک گرفت از کاشی و سرامیک و کفپوش گرفته تا نور پردازی و جزییات دیگر آشپزخانه میتواند برای خلق این فضا استفاده کرد.

دکوراسیون آبی سفید

عده ای برا این باور هستند که آشپزخانه مانند قلب خانه است جایی که ما برای صرف غذا و شروع کردن روز خود و تفکر برای انجام کار ، از آنجا شروع میکنیم بنابراین همان طور که در مورد رنگ های آبی و سفید گفتیم میتواند گزینه مناسبی برای این فضا باشد.

از ساده ترین را ها برای این دکوراسیون استفاده از کاشی آبی در کنار کابینت های سفید میباشد واگر برای کفپوش از طرح های چوبی و یا پارکت استفاده کنید نتیجه ی نهایی  مدرن و فوق العاده شیکی خواهید داشت و برای روی کابینت هم نیز میتوانید از رنگ سفید استفاده کنید که در برابر دیوار های بین کابینتی تضاد خوبی را برای شما ایجاد میکند و برای دستگیره میتوانید از طرح استیل و یا مسی استفاده کنید.

دکوراسیون آبی سفید

وجود یک پنجره در آشپزخانه علاوه بر ایجاد روشنایی و ترکیب نور با دکوراسیون داخلی باعث افزایش روحیه و انرژی و گذراندن زمان بیشتر در آشپزخانه میشود.

مطالب بیشتر برای شما!  🏡!!خانه بزرگتر، با چیدمان درست لوازم منزل!!🏠

همچنین اگر آشپزخانه ی شما نور خوب و زیادی دارد میتوانید به سمت رنگ های آبی تیره نیز بروید با کابینت های سفید رنگ خود ترکیب کنید.

همان طور که میدانید رنگ آبی طیف های رنگی بسیار زیادی را در خود در بر میگیرد و این نوع رنگ ها با سلیقه ی ما ایرانی ها نیز بسیار نزدیک میباشد.

به طور مثال رنگ فیروزه ای ، رنگی است که وقتی از آن در فضا استفاده میکنیم ، دل کندن از آن فضا را برای ما دشوار میکند و اینکه استفاده از این رنگ تاثیر مستقیم بر روحیه افرادی که در آن فضا هستند دارد.

دکوراسیون آبی سفید
دکوراسیون آبی سفید
photo 2020 09 06 10 55 11 مدل جذاب دکوراسیون آبی سفید در آشپزخانه
دکوراسیون آبی سفید
photo 2020 09 06 10 57 07 1 مدل جذاب دکوراسیون آبی سفید در آشپزخانه
photo 2020 09 06 10 57 30 مدل جذاب دکوراسیون آبی سفید در آشپزخانه
photo 2020 09 06 10 57 47 مدل جذاب دکوراسیون آبی سفید در آشپزخانه
دکوراسیون آبی سفید
دکوراسیون آبی سفید

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا