مدل پنجره
07
نوامبر

جدیدترین مدل‌های پنجره upvc + عکس

پنجره ثابت upvc

پنجره‌های ثابت منظره‌ی بیرون را بدون مانع نشان میدهند و نور زیادی دارند و بسیار کارآمد هستند. برای اتاقهای نشیمن یا اتاق‌های دارای منظره بسیار عالی هستند. این پنجره‌ها می توانند با یک پروفیل و چارچوب بزرگ یا باریک همراه باشند.

پنجره‌ بازشو upvc

این پنجره‌ها به لولا وصل هستند. اکثرا به سمت خارج باز می شوند. آنها امکان تهویه و نور بسیار عالی را فراهم می کنند ، منظره ای بدون مانع و راندمان عالی انرژی را ارائه می دهند. این پنجره اغلب گزینه مناسبی برای اتاق های نشیمن ، اتاق های خواب ، اتاق های ناهار خوری و اتاق هایی با ویو هستند.

پنجره سایبان upvc

پنجره های سایبان به بالا آویزان شده و به بیرون و رو به بالا به سمت خارج باز شده و به طور معمول دارای میل لنگ است. آنها ضمن محافظت از ورود هوای بیرون ، تهویه و نور را ارائه می دهند. بسیاری از مالکان خانه این پنجره‌ها را برای زیرزمین ، حمام یا آشپزخانه بالای سینک انتخاب می کنند.

پنجره‌های چرخشی یو پی وی سی

چرخش این پنجره‌ها علاوه بر اینکه برای تهویه هوا مناسب است تمیز کردنشان نیز بسیار آسان است و به راحتی به سمت بالا حرکت میکنند. هر دو عمل با چرخش یک اهرم فعال می شود ، که تمام حرکت‌های موجود در قاب را کنترل می کند. این پنجره با این سیستم کارایی در رده های بالا از نظر راندمان انرژی ، عایق صدا و امنیت قرار دارد و دارای رتبه‌های تجاری بالایی است. بسیاری از گزینه ها ، اندازه ها و پیکربندی ها را برای برآورده کردن هر نوع ظاهر و عملکرد مورد نیاز را میتوان طراحی کرد.

پنجره آویزان یو پی وی سی

پنجره‌های آویزان در یک جهت عمودی کار می کنند و به صورت آویزان یا دو آویز در می آیند. آنها اغلب در خانه های مزرعه مورد استفاده قرار می گیرند و برای حفظ ظاهری کلاسیک و تهویه مناسب بسیار عالی هستند. این پنجره ها به راحتی و یکپارچه باز می شوند و برای تمیز کردن به آسانی کج می شوند.

پنجره کشویی یو پی وی سی

این پنجره‌ها بصورت کشویی در یک جهت افقی حرکت می کند و در دو گزینه کشویی تکی و دوتایی قرار دارد. پنجره های کشویی به راحتی و یکپارچه باز می شوند و به راحتی تمیز می شوند. آنها گزینه ای عالی برای زیرزمین و اتاق خواب هستند.