لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه

دکوراسیون دیوار

از ایده های کاربردی برای تغییر در دکوراسیون دیوار اضافه کردن چند قاب عکس و یا دیوار کوب ها تا نقاشی و استفاده از نقش های برجسته ، استفاده از یک دیوار به عنوان یک عنصر در دکوراسیون همه ی این ها میتواند از بهترین ایده ها برای تحول در یک فضا باشد.

برای به وجود آوردن این تغییرات حتی اگر بودجه ی کمی هم دارید راه کار های بسیار در طراحی این دیوار ها برای شما وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها میپردازیم.

همانطور که گفته این طراحی میتواند ،تاثیر یک رنگ خاص و متفاوت باشد، استفاده از نور پردازی ، استفاده از اثر های هنری بر روی دیوار، استفاده از طرح های مختلف کاغذ دیواری.

دکوراسیون دیوار

باید این موضوع را در نظر بگیرید که طراحی و دکوراسیون فضای خانه ی شما حتی اگر آن تغییر تنها در یک دیوار صورت پذیرد ف میتواند بسیار تاثیر گذار بر روحیه ی شما و افراد خانواده گردد.

بنابراین شما میتوانید با تزریق سلیقه و روحیلت خود در این نوع طرح فضای خانه را تبدیل به یک محیط دلچسب برای خود و اعضای خانواده کنید.

این ایده میتواند شامل موارد زیر یاشد:

استفاده از رنگ ها و نقاشی دیوار:

نقاشی دیوار این امکان را به شما میدهد که دیوار را به عنصر خاص و تاکیدی تبدیل کنید ،تضاد بین رنگ های دیوار ها باهم و یا تنها یک دیوار با دیگر فضای خانه که ان فضا میتواند نشیمن و یا فضای میزناهار خوری شما و یا دیوار پشت تلویزیون باشد.

مطالب بیشتر برای شما!  جدیدترین طرح‌های مدرن کاغذ دیواری 2020

این تضاد باعث تبدیل فضا به یک عنصر میشود.

دکوراسیون دیوار

استفاده از تابلوهای بزرگ و کوچک و یا نقاشی:

یکی دیگر از ایده های بی دردسر برای داشتن این فضا ها میتواند اضافه کردن چند تابلو متناسب با فضا و یا با بهرگیری از یک هندسه در جایگذاری آنها بر روی دیوار ها باشد.

جدیدترین طرح ها برای دیزاین دیوار پذیرایی را ببینید.

photo 2020 08 11 12 37 58 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
دکوراسیون دیوار

نقش دیوار برجسته :

برجسته کردن دیوار میتواند باعث ایجاد حس عمق در فضا شود و با استفاده از برجسته کردن دیوار میتوانید فضا ی خانه را بزرگ تر نشان دهید.

دکوراسیون دیوار

قاب عکس های دیواری:

قاب های عکس و نصب آنها بر روی دیوار میتواند علاوه بر زیبایی میتواند یاد آور خاطرات برای شما باشند و شما با انتخاب قاب های مناسب میتوانید جلوه ی خوبی به دیوار و فضای مورد نظر خود بدهید.

photo 2020 08 11 12 43 55 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه

دیوار کوب ها و یا گیاهان:

یکی دیگر از موارد کم هزینه و زیبا استفاده از دیوار کوب های هنری و یا نصب گیاهان به وسیله شلف بر روی دیوار میباشد.

photo 2020 08 11 12 35 58 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
photo 2020 08 11 12 36 52 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
photo 2020 08 11 12 37 12 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
دکوراسیون دیوار
دکوراسیون دیوار
photo 2020 08 11 12 40 02 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
photo 2020 08 11 12 48 02 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
دکوراسیون دیوار
photo 2020 08 11 12 45 19 2 1 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
photo 2020 08 11 12 46 10 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
photo 2020 07 25 15 18 04 1 تاثیر دکوراسیون دیوار در روح بخشی به فضای خانه
دکوراسیون دیوار

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا