بازسازی هتل

بیشتر هتل داران با این تصور که دیگر نمیتوان با این شرایط بد اقتصادی هتل خود را لوکس و مدرن کنن یا آنجا میفروشند یا تعطیل میکنن . چون وضعیت به نحوی تغییر کرده که وقتی شخصی میخواد بره هتل به لوکس بودن و راحتی آن توجه میکند پس برای همین تعداد مشتریان کمتر و کمتر می شود و در انتها به بستن آن منجر می شود.
این تصور کاملا اشتباه هست چون برای مدرن کردن محیط نیاز نیست هتل را خراب کرد و از نو شروع به ساخت کنید ، میتوانید آن را بازسازی کنید . بازسازی هتل میتواند اولین و مهم ترین مسئله برای افزایش مشتری باشد همچنین میتوانید با هتل های مدرن و لوکس رقابت کنید.
بیشتر هتل ها به دلیل اینکه چندین سال پیش ساخته شده اند پس بنابراین بسیاری کمی و کاستی دارند که با بازسازی میتوان آن ها را جبران کرد .
در پروژه بازسازی هتل میتوان سیستم گرمایش و سرمایش را به یک سیستم یکپارچه تغییر داد.
مهندسین و طراحان دکوراسیون پرهام دکور در اختیار شما هستند که در کمترین زمان و همچنین کمترین هزینه شما را به آن چیزی که میخواهید برسانند.

پاکیزه بودن هتل :

معمولا افرادی به هتل مراجعه میکنند که جایی برای استراحت ندارند پس باید نظافت هتل را کاملا رعایت کنید که هم مشریان قدیمی و هم مشتریان جدید کاملا راضی باشند.

بیشتر بخوانید! 

هزینه های اضافی :

برای نگهداری هتل های قدیمی باید هزینه های زیادی خرج کنید. شما میتوانید تمامی این این هزینه ها را به یک باره انجام دهید تا سالیان سال خیالتون راحت باشد.

پیشنهادات پرهام دکور :

  • سیستم های گرمایش و سرمایش را تغییر دهید
  • لوله های قدیمی و پوسیده را تعویض کنید .
  • کف هتل را سرامیک یا پارکت اجرا کنید طرح های بسار زیبایی برای این کار وجود دارد.
  • دیوار های هتل را میتوان رنگ، کاغذ دیواری یا پوستر کار کنید تا جلوه ی زیبایی بدهد.
  • برای سقف اتاق های هتل را میتوانید از کارشناسان پرهام دکور که تخصصی در زمینه اجرای انواع سقف کاذب دارند مشاوره بگیرد .
  •  از دکور های چوبی برای دکوراسیون اتاق استفاده کنید.
  • از پنجره های upvc استفاده کنید که در برابر سروصدا عایق هستند.

به این نوشته امتیاز دهید