لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

بازسازی هتل

بازسازی هتل

بازسازی هتل

بیشتر هتل داران با این تصور که دیگر نمیتوان با این شرایط بد اقتصادی هتل خود را لوکس و مدرن کنن یا آنجا میفروشند یا تعطیل میکنن . چون وضعیت به نحوی تغییر کرده که وقتی شخصی میخواد بره هتل به لوکس بودن و راحتی آن توجه میکند پس برای همین تعداد مشتریان کمتر و کمتر می شود و در انتها به بستن آن منجر می شود.
این تصور کاملا اشتباه هست چون برای مدرن کردن محیط نیاز نیست هتل را خراب کرد و از نو شروع به ساخت کنید ، میتوانید آن را بازسازی کنید . بازسازی هتل میتواند اولین و مهم ترین مسئله برای افزایش مشتری باشد همچنین میتوانید با هتل های مدرن و لوکس رقابت کنید.
بیشتر هتل ها به دلیل اینکه چندین سال پیش ساخته شده اند پس بنابراین بسیاری کمی و کاستی دارند که با بازسازی میتوان آن ها را جبران کرد .
در پروژه بازسازی هتل میتوان سیستم گرمایش و سرمایش را به یک سیستم یکپارچه تغییر داد.
مهندسین و طراحان دکوراسیون پرهام دکور در اختیار شما هستند که در کمترین زمان و همچنین کمترین هزینه شما را به آن چیزی که میخواهید برسانند.

هتل1 بازسازی هتل

پاکیزه بودن هتل :

معمولا افرادی به هتل مراجعه میکنند که جایی برای استراحت ندارند پس باید نظافت هتل را کاملا رعایت کنید که هم مشریان قدیمی و هم مشتریان جدید کاملا راضی باشند.

مطالب بیشتر برای شما!  بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

هزینه های اضافی :

برای نگهداری هتل های قدیمی باید هزینه های زیادی خرج کنید. شما میتوانید تمامی این این هزینه ها را به یک باره انجام دهید تا سالیان سال خیالتون راحت باشد.

هتل2 بازسازی هتل

پیشنهادات پرهام دکور :

  • سیستم های گرمایش و سرمایش را تغییر دهید
  • لوله های قدیمی و پوسیده را تعویض کنید .
  • کف هتل را سرامیک یا پارکت اجرا کنید طرح های بسار زیبایی برای این کار وجود دارد.
  • دیوار های هتل را میتوان رنگ، کاغذ دیواری یا پوستر کار کنید تا جلوه ی زیبایی بدهد.
  • برای سقف اتاق های هتل را میتوانید از کارشناسان پرهام دکور که تخصصی در زمینه اجرای انواع سقف کاذب دارند مشاوره بگیرد .
  •  از دکور های چوبی برای دکوراسیون اتاق استفاده کنید.
  • از پنجره های upvc استفاده کنید که در برابر سروصدا عایق هستند.

هتل3 بازسازی هتل

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا