شاید وقتی کلمه بازسازی اداری به گوشتان میخورد حس می کنید میخواهیم یک مکان فرسوده را بازسازی کنیم اصلا اینجوری نیست که فکر می کنید، دلایلی زیادی وجود دارد که شخص مورد نظر می خواهد دفتر یا شرکت خود را بازسازی کنید، همانطور که میدانید فضا میتواند تاثیر بسیار زیادی بر روحیه افراد بگذارد، بنابراین بازسازی فضاهای فرسوده و تغییر دکوراسیون آن میتواند حتی بر رود اعضای یک مجموعه که در آن فضا فعالیت میکنند نقش داشته باشد و در روند کار تاثیر مثبت بگذارد، در موارد دیگر بازسازی یک فضا میتواند به دلیل تغییر کاربری آن فضا نیز باشد.

بعضی از شرکت ها و دفاتر هستند که رفت و آمد در آنها زیاد است و بعد از یک مدت بعضی نیاز به تعمیرات دارد، وقتی هزینه ی ساخت مجدد زیاد است همه ی ما به فکر بازسازی میوفتیم، تا قبل از به وجود آمدن خرابی و یا هزینه بیشتر بتوانیم فضای مورد نیاز رو بازسازی کنیم. اگر به دنبال شرکتی معتبر در تهران برای بازسازی دفترکار یا ساختمان اداری خود هستید میتوانید روی پرهام دکور حساب کنید. کافی است با شمارهای زیر تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود.

بازسازی اداری

بازسازی اداری بهترین قیمت

بازسازی اداری

اگر شما هم مدیر یک اداره هستید و قصد دارید دفتر خود را طبق تکنولوژی روز بازسازی کنید باید به یک سری نکات توجه کنید که رعایت این نکات برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم و ضروری است.

اول از همه چیز ما باید مشکلات دفتر را بررسی کنیم که چه مشکلات اصلی دارد که نیاز آن به بازسازی بیشتر است.

مشاوره رایگان و ارتباط مستقیم با کارشناس

بهترین قیمت و به روزترین طرح و مدل ها از ما بخواهید...

در زمینه ی بازسازی شرکت های مختلفی وجود دارد که یکی از این شرکت ها پرهام دکور می باشد. شما می توانید با نصب اپلیکیشن پرهام دکور به راحتی سفارش دهید و کارشناسان ما در کمترین زمان و بدون هیچ هزینه ای از اداره ی شما بازدید به عمل میاورند و مشاوره می دهند.

از مسائلی که باید به آن رسیدگی شود ، بررسی لوله ها و سیستم های تاسیساتی میباشد.

کابل های و کانال های کولر از مسائلی میباشد که باید به آن توجه کرد.

بازسازی ساختمان اداری

بازسازی اداری

بازسازی دفترکار اداری

بعد از تخریب های اولیه ی کار ، نوبت به تعویض و بازسازی عوامل بیرونی میرسد که این موارد شامل : کفپوش ها ، دیوار ها و نور پرداذی و اجرای طرح سقف های متنوع به سلیقه کار فرما و در نهایت چیدمان دکوراسیون کار میبلشد.

اجرای کاغذ دیوار ی و یا رنگ آمیزی جدید دیوار ها میتواند تاثیر بسیاری بر معرفی فضا های شما داشته باشد.

اضافه کردن کفپوش هایی مانند سرامیک و پارکت و لمینت نیز از دیگر مواردی است که بر دکوراسیون فضا میتواند تاثیر چشمگیری داشته باشد.

نکته ی بعدی سقف ها میباشد که مطابق سلیقه ی کار فرما و نیاز پروژه انتخاب و طراحی و اجرا میشود ؛ سقف کناف ، سقف آسمان مجازی و سقف ها ی پی وی سی از سقف های اجرایی میباشند و نور پردازی میتواند ،تاپیر زیادی بر فضای داشته باشد.

تماس با پرهام دکور

بازسازی دفترکار و ساختمان اداری توسط تیم مجرب

پرهام دکور به صورت تخصصی کار بازسازی ساختمان، بازسازی دفتر کار، طراحی دکوراسیون داخلی و … را انجام می دهد. بهترین قیمت، به روزترین طرح، سریعترین زمان انجام کار را میتوانید با پرهام دکور تجربه کنید. سابقه درخشان ما و رضایت مشتریان قدیمی گواه این موضوع است. برای دریافت خدمت میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. در صورت نیاز کارشناسان ما به صورت رایگان به محل شما اعزام می شوند.

بازسازی اداری ، دفتر کار و ساختمان اداری

بازسازی اداری ، دفتر کار و ساختمان اداری

بازسازی اداری ، دفتر کار و ساختمان اداری

بازسازی اداری ، دفتر کار و ساختمان اداری