لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

بازسازی اداری

قبل و بعد از بازسازی اداری

شاید وقتی کلمه بازسازی اداری به گوشتان میخورد حس می کنید میخواهیم یک مکان فرسوده را بازسازی کنیم اصلا اینجوری نیست که فکر می کنید، دلایلی زیادی وجود دارد که شخص مورد نظر می خواهد دفتر یا شرکت خود را بازسازی کنید ، همانطور که میدانید فضا میتواند تاثیر بسیار زیادی بر روحیه افراد بذارد ، بنابراین بازسازی فضا های فرسوده و تغییر دکوراسیون آن میتواند حتی بر رود اعضای یک مجموعه که در آن فضا فعالیت میکنند نقش داشته باشد و در روند کار تاثیر مثبت بگذارد ، در موارد دیگر بازسازی یک فضا میتواند به دلیل تغییر کاربری آن فضا نیز باشد.

بعضی از شرکت ها و دفاتر هستند که رفت و آمد در آنها زیاد است و بعد از یک مدت بعضی نیاز به تعمیرات دارد ، وقتی هزینه ی ساخت مجدد زیاد است همه ی ما به فکر بازسازی میوفتیم ، تا قبل از به وجود آمدن خرابی و یا هزینه بیشتر بتوانیم فضای مورد نیاز رو بازسازی کنیم.

بازسازی اداری
بازسازی اداری

نکات مهم در بازسازی اداری

اگر شما هم مدیر یک اداره هستید و قصد دارید دفتر خود را طبق تکنولوژی روز بازسازی کنید باید به یک سری نکات توجه کنید که رعایت این نکات برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم و ضروری است.

بیشتر بخوانید!  قرارداد بازسازی ساختمان بین مجری و کارفرما براساس قانون کار

اول از همه چیز ما باید مشکلات دفتر را بررسی کنیم که چه مشکلات اصلی دارد که نیاز آن به بازسازی بیشتر است.

تغییرات در بازسازی آپارتمان و انواع مراحل و هزینه بازسازی را با کلیک روی لینک قرمز ببینید.

در زمینه ی بازسازی شرکت های مختلفی وجود دارد که یکی از این شرکت ها پرهام دکور می باشد. شما می توانید با نصب اپلیکیشن پرهام دکور به راحتی سفارش دهید و کارشناسان ما در کمترین زمان و بدون هیچ هزینه ای از اداره ی شما بازدید به عمل میاورند و مشاوره می دهند .

بازسازی اداری
بازسازی اداری
  • از مسائلی که باید به آن رسیدگی شود ، بررسی لوله ها و سیستم های تاسیساتی میباشد.
  • کابل های و کانال های کولر از مسائلی میباشد که باید به آن توجه کرد.
  • بعد از تخریب های اولیه ی کار ، نوبت به تعویض و بازسازی عوامل بیرونی میرسد که این موارد شامل : کفپوش ها ، دیوار ها و نور پرداذی و اجرای طرح سقف های متنوع به سلیقه کار فرما و در نهایت چیدمان دکوراسیون کار میبلشد.
  • اجرای کاغذ دیوار ی و یا رنگ آمیزی جدید دیوار ها میتواند تاثیر بسیاری بر معرفی فضا های شما داشته باشد.
  • اضافه کردن کفپوش هایی مانند سرامیک و پارکت و لمینت نیز از دیگر مواردی است که بر دکوراسیون فضا میتواند تاثیر چشمگیری داشته باشد.
  • نکته ی بعدی سقف ها میباشد که مطابق سلیقه ی کار فرما و نیاز پروژه انتخاب و طراحی و اجرا میشود ؛ سقف کناف ، سقف آسمان مجازی و سقف ها ی پی وی سی از سقف های اجرایی میباشند و نور پردازی میتواند ،تاپیر زیادی بر فضای داشته باشد.

بازسازی اداری
بازسازی اداری

به این نوشته امتیاز دهید

*
*

معرفی پرهام دکور

parhamdecor logoمجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا