بازسازی آشپز خانه قدیمی
02
ژانویه

بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی آشپزخانه: آشپزخانه یک محیطی است که خانم های خانه دار بیشترین وقت خود را در آن میگذرانند یک جورایی قلب عملکردی هر فضایی می باشد .

اگر این محیط دکوراسیون قدیمی و فرسوده داشته باشد یک محیط خسته کننده می باشد.

آشپزخانه محیطی است که برای بازسازی آن هزینه ی زیادی پرداخت میشود.

روش های بسیار عاقلانه ای وجود دارد که شما میتوانید با کمترین هزینه آشپزخانه خود را بازسازی کنید و دیگر مجبور نباشید هزینه زیادی کنار بگذارید.

دیوار آشپزخانه:

ارزان ترین روش برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه رنگ کردن دیوارها می باشد چون چند لیتر رنگ هزینه کمتری دارد میتوانید طرح های هنری را به دیوار بزنید.

کابینت :

در مرحله ی بعدی به سراغ کابینت ها میرویم .اگر بدنه ی سالمی دارند میتوانید در های آنرا تغییر دهید، با این کار میتوانید ظاهر کابینت را تغیر دهید با همان بدنه ی قبلی .
همچنین میتوانید درهای بعضی از کابینت ها را بردارید به طوری که انگار از روزه اول در نداشتند.

کف :

فرسوده ترین بخشی که میتوان در آشپزخانه پیدا کرد کف آن می باشد، نیاز نیست تمام محیط را خالی کنید تا کاشی ها را عوض کنید می توانید از کاشی را با چسب نصب کنید. همچنین می توانید از پارکت برای کف استفاده کنید.
سقف :

آخرین جایی که می توانید با تغیر آن محیطی زیبا داشته باشید سقف آشپزخانه می باشد. میتوانید یک طرح کناف بسیار زیبا برای سقف خود انتخاب کنید تا جلوه ی زیبایی بکند.

نمونه کار بازسازی:

شما می توانید با تماس با ما (پرهام دکور) با خیال راحت و آسوده سفارش دهید و ما با کمترین هزینه و زمان آشپز خانه ی شما را بازسازی منزل کنیم.