جدیدترین المان های مد شده در آشپزخانه
02
دسامبر

جدیدترین المان‌های مد شده در دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه از نقش ویژه و محبوبیت بالایی در نزد ایرانی ها برخوردار است. اگر میخواهید بدانید جدیدترین المان‌های مد شده در دکوراسیون آشپزخانه چیست این مطلب را بخوانید.

رنگ کابینت

در جدیدترین طرح های مدرن کابینت آشپزخانه از رنگ های غافل گیر کننده و غیر کلیشه ای استفاده میشود، که از آن بین بیشتر رنگ های مایل به تیره انتخاب میشوند. رنگ هایی مانند آبی، سبز، سیاه و خاکستری

به این نکته توجه کنید که بهتر است رنگ دیوارهای آشپزخانه ساده انتخاب شود تا رنگ کابینت ها بیشتر به چشم بیاید.

کلیشه ای نبودن رنگ کابینت آشپزخانه

سنگ مرمر

استفاده از سنگ مرمر روی کابینت ها نمایی جذاب و فوق العاده ای به آشپزخانه میدهد. دقت داشته باشید بهتر از سنگی با سطح یکنواخت و بدون درز استفاده کرد. سنگ مرمر ممکن است کمی گران باشد اما هیچ وقت از مد نمی‌افتد و همینطور دوام بالایی در مقابل آب و رطوبت و گرمای بالا دارد.

سنگ مرمر در اشپزخانه

شلف ها و قفسه‌های باز

چیدمان درست و منظم در این قفسه ها نه تنها باعث مرتب شدن وسایل آشپزخانه میشود بلکه زیبایی و جذابیت خاصی به آشپزخانه میبخشد. بعنوان مثال شیشه های رنگارنگ حاوی حبوبات و آجیل و غیره میتواند جلوه جالبی داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم 5 ایده مدرن طراحی آشپزخانه 2020 را بخوانید.

شلف زیبا در آشپزخانه

وسیله‌های استیل

در آشپزخانه‌های جدید و امروزی وسیله‌های استیل محبوبیت بالایی پیدا کرده است. پیشنهاد میکنیم اجاق گاز و یخچال و لباسشویی را از جنس استیل انتخاب کنید زیرا دارای سطح صاف و صیقلی هستند و یکپارچگی خوبی را با دیگر وسایل آشپزخانه ایجاد میکنند.

استفاده از استیل در آشپزخانه

استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در آشپزخانه

استفاده از جدیدترین لوازم و تجهیزات روز دنیا در آشپزخانه میتواند ابهت و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما بدهد. اما این نکته را نیز باید یادآور میشویم که تکنولوژی های جدید علاوه بر لوازم جدید و گران قیمت در استفاده راحت تر از لوازم نیز به کمک شما می‌آید.

تکنولوژی جدید در آشپزخانه