لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

استفاده از فضای زیر پله در ساختمان

استفاده از فضای زیر پله در ساختمان

در خانه های نسبتا بزرگ که دارای پله در داخل ساختمان هستن بی توجهی به زیر پله و دیزاین آن باعث میشود در کل دکوراسیون منزل تاثیر مستقیم بزارد و از جذابیت های این قسمت بی بهره شویم.

از زیر راه پله میتوان برای مقاصد مختلف استفاده کرد مثل انباری – قفسه کتاب – وسایل آشپز خانه و … که در ادامه چند نمونه رو قرار دادیم تا برای طراحی و ایده ازش استفاده کنید.

 

90df11ad64434a86 استفاده از فضای زیر پله در ساختمان
از این فضا هم میتوان به عنوان کمد و کشوهای کوچک مناسب فضا استفاده کرد و هم بعنوان قستمی برای قرار گیری وسایل و لوازم دکوری

 

a1d47465f28f3176 استفاده از فضای زیر پله در ساختمان
همانطور که گفته شد میتوان از این فضا برای انباری هم استفاده کرد و با قفسه قفسه کردن و فضا سازی از این محیط استفاده کرد .

 

a8dfb0f8a5d9be93 استفاده از فضای زیر پله در ساختمان
علاوه بر داخل این فضا میتوان از لحاظ بیرونی و ظاهر بیرونی کار هم طراحی مناسبی انجام داد و با رنگ و فضای خانه متناسب و دیزاین رو انجام داد.

 

b285dd36160842f8 استفاده از فضای زیر پله در ساختمان
یکی دیگر از کارهایی که میتوان انجام داد ایجاد قفسه و قرار گیری لوازمی است که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد . مثل وسایل اضافی آشپزخانه مطابق تصویر

 

b8960e2a0548abda استفاده از فضای زیر پله در ساختمان
ایده های مختلف دیگری هم میتوان ارائه کرد مثل قرار دادن لباس و لوازم پوشاک و یا ایجاد جاکفشی تو کار که بسیار مناسب و البته با کارایی بسیار زیاد قرار میگرد.

 

a9bf443ab7ce1652 استفاده از فضای زیر پله در ساختمان
شاید خیلی ها هم علاقه ای ندارن از این فضا بعنوان محیطی برای قرار گیری وسایل خانه استفاده کنند ولی میتوان بعنوان یک بخش خاص و جذاب برای وسایل دکوری و میز کار مورد استفاده قرار گیرد.

 

در هر قسمت از فضای خانه میتوان با خلاقیت و نوآوری یک دکوراسون متفاوت و البته مفید برای منزل طراحی کرد و اجرای آن هم اگر درست و اصولی انجام شود نتیجه شگفت انگیزی حاصل می شود .

 

خواندن تمامی مطالب و مقالات ما

برای داشتن اطلاعات و مشاوره در ضمینه سقف کاذب هم سایت پرهام کناف رو دنبال کنید.

به این نوشته امتیاز دهید
مطالب بیشتر برای شما!  طراحی کابینت آشپزخونه کوچک کم جا 2022
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×