چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی
۲۸
فروردین

چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی

چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی

امروزه به پیشرفت علم و تکنولوژی طرح ها و مدل های مختلفی از دکوراسیون داخلی بوجود آمده است پس بنابراین برای اینکه کار طراحی داخلی یک محیط را شروع کنید باید اطلاعات کافی در مورد انواع سبک ها ی دکوراسیون داخلی داشته باشید چون سبک های دکوراسیون داخلی زیاد است و تفاوت های مختلفی دارد و شخصی که میخواهد دکوراسیون داخلی را طراحی کند ممکن است بنا به سلیقه ی خود یکی از آن ها را انتخاب بکند.

پرهام دکور قصد دارد در این مقاله شما را با انواع مدل ها و سبک های دکوراسیون داخلی آشنا بکند.

دکوراسیون مدرن

واژه ی مدرن یک واژه ی گسترده می باشد. به خانه ای که با خطوط منظم و موادی مانند استیل و شیشه طراحی شده است مدرن می گوییم. دکوراسیون مدرن به گونه ای است که ما حس سادگی و آرامش را در المان های خانه حس می کنیم. ویژگی های مدل مدرن صاف و شفاف بودن محیط می باشد.

چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی

دکوراسیون امروزی 

مدلی که بالا توضیح دادیم با مدل امروزی بسیار متفاوت می باشد . یکی از تفاوت های آن این است که مدل دکوراسیون مدرن تفسیری از طراحی که در قرن 20 شروع شده است می باشد در حالی دکوراسیون امروزی بسیار انعطاف بالایی دارد. (در سبک امروزی ممکن است از خطوط خمیده استفاده بکنند ولی در دکوراسیون مدرن شاهد این موضوع نیستید)

چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مینیمال 

در مدل مینیمال از رنگ سفید زیاد استفاده می کنند و معمولا از پالت های رنگی که بدون هیچ زرق و برقی می باشند استفاده میکنند . این مدل با مدل مدرن شباهت دارد. یکی از مدل های پرطرفدار در دکوراسیون داخلی مدل مینیمال می باشد.

امروزه به پیشرفت علم و تکنولوژی طرح ها و مدل های مختلفی از دکوراسیون داخلی بوجود آمده است پس بنابراین برای اینکه کار طراحی داخلی یک محیط را شروع کنید باید اطلاعات کافی در مورد انواع سبک ها ی دکوراسیون

دکوراسیون قرن 20 ( مدرن )

در این مدل از دکوراسیون داخلی به انسان حس نوستالژی را می دهد . در این مدل از دکوراسیون داخلی مدل مینیمال را مشاهده می کنیم.

چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی

دکوراسیون فرانسوی

در این مدل از دکوراسیون داخلی از رنگ های گرم و ملایم مانند قرمز ، طلایی و زرد استفاده می کنند. ویژگی مهم مدل فرانسوی این است که از مطالح سنگ و آجر  می کنند.

چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی

در این مقاله با چندین چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی آشنا شدید در مقاله ی بعدی چند سبک دیگر را بازگو می کنیم.

با ما همراه باشید