نکات مهم در انتخاب لوستر
۲۷
شهریور

نکات مهم در انتخاب لوستر

نکات مهم در انتخاب لوستر : شاید بسیاری از شما ها هم این مشکل را  داشته باشید که چه لوستری برای خانه خود بگیرید ؟

در این مقاله پرهام دکور قصد دارد نکات مهم در انتخاب آن را بیان کند.

امروزه با مدرن شدن فضای خانه ها استفاده از لوستر ها به عنوان یک وسیله تزیینی بین مردم باب شده است.

اگر فضای خانه شما بزرگ می باشد میتوانید از لوسترهای بزرگ و چراغ های زیاد استفاده کنید ولی اگر فضای نشیمن شما کوچک باشد لوستر بزرگ به کار شما نمی آید زیرا باید بعضی از چراغ هایش را خاموش یا باز کنید که این کار جلوه خوبی ندارد .

در خرید لوستر ها باید به سبک آن دقت کنید لوسترهای کوچک از فلز یا چوب ساخته شده است که در خانه های مدرن به کار می رود . لوستر های بزرگ از بلور و کریستال ساخته می شوند که در خانه های ستنی کاربرد دارند .

نکات مهم در انتخاب لوستر

همچنین رنگ لوستر باید با رنگ دکوراسیون داخلی منزل هم خوانی داشته باشد.

درانتخاب لوستر به حباب های آن دقت کنید که ساده باشند که اگر خدایی نکرده یکی از آن ها شکست مجبور به تعویض لوستر نشوید بتوان آن را دوباره تهیه کرد.

به ارتفاع سقف منزل خود دقت کنید اگر ارتفاع سقف منزلتان بلند است از لوستر های آویزان و چند طبقه استفاده کنید ولی اگ ارتفاع سقف شما کوتاه است از لوستر های سقفی استفاده کنید .

در انتخاب چراغ های لوستر به رنگ آنها توجه کنید در زیبا سازی فضای منزل بسیار مهم است . تمام چراغ ها را یکنواخت انتخاب نکنید زیرا بعد از یک مدت خسته میشوید. میتوانید از لامپ های آفتابی و مهتابی استفاده کنید .

در آخر میتوانید از کلید های تنظیم کننده نور لوستر ها استفاده کنید . اگر مقدار نور به یک اندازه باشد امکان خستگی و چشم درد را دارد.