طرح-های-دکوراسیون-داخلی
۱۹
خرداد

طرح های دکوراسیون داخلی

طرح های دکوراسیون داخلی

امروزه به پیشرفت علم و تکنولوژی طرح ها و مدل های مختلفی از دکوراسیون داخلی بوجود آمده است پس بنابراین برای اینکه کار طراحی داخلی یک محیط را شروع کنید باید اطلاعات کافی در مورد انواع سبک ها ی دکوراسیون داخلی داشته باشید چون سبک های دکوراسیون داخلی زیاد است و تفاوت های مختلفی دارد و شخصی که میخواهد دکوراسیون داخلی را طراحی کند ممکن است بنا به سلیقه ی خود یکی از آن ها را انتخاب بکند.

در مقاله ی ( چندین سبک زیبا دکوراسیون داخلی ) با چند نمونه از طرح های دکوراسیون داخلی آشنا شدید . در این مطلب با طرح هایی آشنا می شوید که کاملا زیبا و لاکچری هستند.

دکوراسیون بوهیمان

این سبک از دکوراسیون به قوانین خاصی پایبند نیستند و هر طور که دوست دارید می توانید دکوراسیون منزل خود را طراحی کنید. این سبک به نام سبک کولی وار شناخته شده است. در این سبک می تواند پر از طرح ها و رنگ های متنوع باشد.

طرح های دکوراسیون داخلی

دکوراسیون روستیک

سبک روستیک یا همان سبک روستایی که در آن از عناصر طبیعی مثل چوب، سنگ و … شناخته می شود.

طرح های دکوراسیون داخلی

 دکوراسیون شبی شیک

از ویژگی های بارز این سبک می توان به استفاده از مبلمان روستایی، پارچه های گلدار و لوستر های درخشان اشاره کرد.این سبک مانند سبک بوهمیان می باشد.مبلمان در این سبک دارای سبک های قدیمی، رنگ هایی با طیف سفید و … هستیم که شبیه به کاخ های فرنسوی و انگلیسی می باشد.

طرح های دکوراسیون داخلی

دکوراسیون ساحلی

در این سبک می‌توان به استفاده از پالت‌های رنگی خنثی ترکیب شده با آبی و سبز، مبلمان بژ و یا سفید، اتاق‌هایی پر از وسایل چوبی و یا الهام گرفته از دریا، الگوهای آبی و سفید برای بالش‌ها و پنجره‌های بزرگ اشاره کرد.

طرح های دکوراسیون داخلی