دکوراسیون داخلی را از کجا شروع کنیم؟
۰۷
شهریور

دکوراسیون داخلی را از کجا شروع کنیم؟

طراحی دکوراسیون چیست؟

بررسی دقیق فضا است که با شناخت شرایط فضا شروع می شود و با توجه به مقیاس، تناسبات، تعادل، هارمونی ادامه می یابد و به همین دلیل است که مواردی مانند اندازه، شکل و کاربری فضا مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی می باشد.

قدمت طراحی دکوراسیون داخلی

از دیرباز انسان به دنبال زیباسازی محل زندگی خود بوده و حکاکی و نقاشی های غارها و ساختمانهای قدیمی گواه این مطلب می باشد. در حال حاضر هنروران دکوراسیون داخلی میتوانند یک منزل و آپارتمان بسیار ساده و چهار دیواری را به محیطی متناسب با میل و سلیقه مشتری تبدیل کنند.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی را از کجا شروع کنیم؟

خیلی از آدمها هستند که از محیطی که در آن زندگی میکنند خسته شده اند و به فکر تغییر دکوراسیون منزل خود میوفتند. تغییر دکوراسیون واقعا یک کاره چالش برانگیزه برای تمام افرادی که این قصد را دارند می باشد.

باید تصمیمات مهمی بگیرند تا بعدا پشیمون نشوند و سال های سال از تصمیم خود راضی باشند . یه سری سوال پیش میاد، از جمله : از کجا شروع کنم؟ طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود را به چه کسی بسپارم تا به نحوه احسن کار را انجام بدهد ؟ اصن چه تغییراتی را انجام بدهم؟ دیوارها رو رنگ بکنم یا کاغذ دیواری ؟ سقفه خونمو چجوری طراحی کنم ؟ از چه سقف کاذب ای استفاده بکنم. اصلا نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به تمامیه سوال های شما جواب بدهیم.

در این مطلب پرهام دکور قصد دارد تا به شما بگوید چگونه دکوراسیون داخل منزل خود را تغییر دهید:

اول از همه به خانه ی خود خوب نگاه کنید چه چیز هایی شما رو کلافه کرده؟ به همه چی با دقت نگاه کنید.

به تنهایی تصمیم نگیرید از همسر و فرزندان خود هم سوال بپرسید ممکن است آنها ایده هایی بدهند که شما رو راضی بکند.

برای اینکه زیاد گیج نشوید که چگونه دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید به اینترنت رجوع کنید تا طرح های مختلف ببینید اصلا میتوانید به قسمت پروژه های پرهام دکور رجوع کنید که در داخل آن لیستی از تمامی پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد. با سبک های مختلف دکوراسیون آشنا شوید. می توانید شما با دیدن آنها بفهمید که چه تغیراتی بدهید تا شما رو بعدا کلافه نکند و راضی باشید.

دکوراسیون داخلی را از کجا شروع کنیم؟
 

بعد از اینکه پروژه های مارو نگاه کردید وقت این رسیده است که تصمیم بگیرید از کجا شروع کنید اگر بحث هزینه مهم نیست میتوانید یک دفعه کل تغییرات دکوراسیون خانه خود را به ما بسپارید ولی اگر نمیتواند از پس مخارج تغییرات دکوراسیون خانه خود بر بیاید و علاقه دارید هر چه زودتر آن را تغییر دهید میتوانید برنامه ریزی کنید که اول از همه از کجا شروع کنید فرقی نمی کند با برنامه ریزی میتوانید به تمامیه تصمیماتی که گرفتید برسید. از نظر پرهام دکور خوب است که اولین تغییر را از نشیمن خانه خود شروع کنید چون وقت زیادی را با خانواده خود را در این محیط میگذرانید.

اگر هنوزم برایتان سوالی هست که به جواب آن نرسیده اید میتوانید با ما تماس بگیرید تیم پشتیبانی ما همیشه پاسگوی سوالات شما شهروندان عزیز میباشد.