سقف کناف
۰۷
آبان

سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف : بسیاری ازانسان ها در طراحی دکوراسیون منزل خود دارای وسواس بیش از حدی می باشند مثلا مبلمان چه رنگی باشد؟ فرش چه رنگی باشد؟ اما اگر همین وسواس را برای سقف منزل خود داشتند شرایط زندگی خیلی بهتر میشد. سقف کاذب با طرح ها و مدل های مختلفی که دارد در تزیین سقف منزل خود نقش مهمی دارد .

بسیاری از انسان ها هستند که اصلا تا به حال اسم کناف به گوشششان نخورده است ولی بارهای بار با آن رو به رو شده اند.

سقف کناف یکی از مدل های مختلف سقف کاذب می باشد که امروزه بین عموم مردم از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. سقف کناف یک ایده مطمعن و بسیار عالی برای تزیین سقف منزل می باشد.

سقف منزل یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون منزل می باشد چون باعث می شود که جلوه خاصی به محیط بدهد.سقف کناف در طرح های مختلفی تولیده شده است ، طرحی که داخل اتاق نشیمن استفاده می کنید نمی توانید داخل اتاق خواب استفاده کنید.

مزایای استفاده از سقف کناف :

  • نصب سقف کناف بسیار آسان است شما با دارا بودن وسایل مورد نیاز می توانید خودتان آن را نصب کنید اما توصیه ی ما به شما این است که از متخصصان حرفه ای استفاده کنید زیرا ممکن است شما تجربه ی کافی در این زمینه نداشته باشید و مشکلاتی در حین نصب پیش آید.

  • عدم دسترسی به تاسیسات
  • تعمیر کردن آن بسیار آسان است.
  • در برابر فشار یا زلزله مقاوم می باشد.
  • در برابر آتش مقاوم می باشد.
  • سرعت اجرای آن در برابر گچ بسیار بالا می باشد.
  • هزینه ی کم

در این قسمت میخواهیم تعدادی از انواع سقف های کناف را به شما نشان دهیم:

سقف کناف

سقف کاذب کناف

نمونه سقف کناف

کناف سقف

این سقف ها در دو سبک کلاسیک و مدرن اجرا میشوند.

سبک کلاسیک: از طرح های مستطیل و مربع شکل با خطوط گوشه دار استفاده میشود.

سقف کلاسیک کناف

سبک مدرن: در این سبک از طرح های منحنی و دایره ای استفاده میشود.

سقف کناف مدرن

نصب سقف های کناف نیاز به افراد ماهر دارد تا عملیات نصب با دقت کافی مدیریت بشود، در غیر این صورت موجب اشتباهاتی در نصب می شود که ضررهایی را به مشتری وارد می کند.

میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خبره ی ما یعنی پرهام دکور این کار را برای شما با دقت کافی انجام بدهند یا یک تماس کاره خود راحت بکنید.

تلفن : 02176710898
موبایل : 09120285635