• تلفن: 02176710898
    • موبایل : 09120285635
    • ساعات کاری: 08:00-19:00

دکور چوبی

دکور چوبی :

استفاده از دکور چوبی بر روی دیوار منازل و ادارات یه روش بسیار زیبا برای دکوراسیون داخی می باشد.

شاید شما چوب را به عنوان اغوا ترین مواد و مصالح بدانید که برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. رنگ ها و طرح های منحصر به فرده چوب و ست شدن آن با لوازم خانه بسیار مهم است.
با پرهام دکور همراه باشید تا ببینید چگونه میتوانید دکور چوبی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید .اگر میخواهید از دکور چوبی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید بهتر از یک قفسه چوبی با طرح های مختلف استفاده کنید مطمعن باشید وقتی لوازم خانه را در آن بچینید دیگر از تصمیم خود مایوس نمیشوید.
روش دیگر استفاده از دکور چوبی در سقف خانه خود یا ادارات می باشد اگر از طرح یک دست به رنگ سفید خسته شده اید میتوانید از طرح های مختلف چوب برای تغیر دکوراسیون استفاده کنید.
آینه های منزل به تنهایی خیلی کلافه کننده می باشد میتوانید از دکور چوبی برای تغیر حالت قبلی استفاده کنید .

از نظر پرهام دکور بهترین کار این است که بیاید قاب پنجره های خود را تغیر بدهید . چه ایرادی دارد که قابه پنجره ها از چوب باشد ؟؟ از نظر ما که هیچ مشکلی ندارد چون از ورود سرو صدا به داخل جلوگیری میکند.
پارکت ها هم جز دکور چوبی می باشد و میتوانید از پارکت ها برای تغیر کف ساختمان خود که یا موکت یا سرامیک می باشد استفاده کنید.
مبلمان منزل هم یکی از رایج ترین دکور های چوبی می باشد که در هر منزلی استفاده می شود که می توانند در طرح های مختلف ظاهر شوند.
چوب ها شاید حضور معمولی داشته باشند ولی در دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی دارد. اگر از علاقتان به چوب بسیار زیاد است می توانید با ما تماس بگیرید و دکوراسیون کامل منازل و ادارات خود را به ما بسپارید .

ثبت سفارش
0

Your Cart