• تلفن : 02176710898
  • موبایل : 09120285635
  • ساعات کاری: 08:00-19:00

دکور چوبی

دکور چوبی زیبا برای پشت تلویزیون
استفاده از چوب و طراحی دکور چوبی پشت تلویزیون

استفاده از مدل های مختلف دکور چوبی روی دیوار یا بخش های دیگر منزل و ادارات یک روش بسیار عالی برای زیبایی دکوراسیون داخلی می باشد.

شاید شما چوب را به عنوان اغواکننده ترین مواد و مصالح بدانید که برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده میشود. رنگ ها و طرح‌های منحصر به فرد چوب و ست شدن آن با لوازم خانه بسیار مهم است.
با پرهام دکور همراه باشید تا ببینید چگونه میتوانید دکورهایی از جنس چوب را در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

دکور چوبی در اتاق خواب
دیوار چوبی در اتاق خواب

اگر میخواهید از دکور چوبی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید بهتر از یک قفسه چوبی با طرح‌های مختلف استفاده کنید مطمئن باشید وقتی لوازم خانه را در آن بچینید دیگر از تصمیم خود مایوس نمیشوید.

اگر میخواهید با مدل‌های جدید و مختلف دیگر دکور آشنا شوید وارد صفحه انواع مختلف دکوراسیون داخلی شوید.


روش دیگر استفاده از این دکور در سقف خانه خود یا ادارات می باشد اگر از طرح یک دست به رنگ سفید خسته شده اید میتوانید از طرح های مختلف چوب برای تغییر دکوراسیون استفاده کنید.
آینه های منزل به تنهایی خیلی کلافه کننده می باشد میتوانید از دکور چوبی برای تغییر حالت قبلی استفاده کنید .

استفاده از دکور چوبی در پذیرایی
پذیرایی با طرح چوب

از نظر پرهام دکور بهترین کار این است که بیاید قاب پنجره‌های خود را تغییر بدهید . چه ایرادی دارد که قاب پنجره‌ها از چوب باشد؟؟ از نظر ما که هیچ مشکلی ندارد چون از ورود سر و صدا به داخل جلوگیری میکند.
پارکت‌ها هم جزئی از دکور چوبی می باشد و میتوانید از پارکت ها برای تغییر کف ساختمان خود که موکت یا سرامیک می باشد استفاده کنید.
مبلمان منزل هم یکی از رایج ترین دکورهای چوبی می باشد که در هر منزلی استفاده می شود که می توانند در طرح‌های مختلف ظاهر شوند.

دکور چوبی روی دیوار
دکور و دیزاین چوبی روی دیوار

عکس‌های دکور چوبی

چوب‌ها شاید حضور معمولی داشته باشند ولی در دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی دارد. اگر علاقه‌تان به چوب بسیار زیاد است می توانید با ما تماس بگیرید و دکوراسیون و بازسازی منزل و ادارات خود را به ما بسپارید.