• تلفن: 02176710898
    • موبایل : 09120285635
    • ساعات کاری: 08:00-19:00

خدمات برقی

خدمات برقی که پرهام دکور انجام میدهد شامل موارد زیر می باشد:

خانه هوشمند :

احتمالا تا کنون در مورد خانه های هوشمند شنیده اید؛ در این مطلب می خواهیم شما را با خانه های هوشمند بیشتر آشنا کنیم.

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

خدمات برقی
خدمات برقی

تابلو برق :

یک محفظه برای نصب و سیم بندی تجهیزات الکتریکی یا الکترونیکی است که کلیدها و قطعات کنترلی و حفاظتی و لوازم نمایشگر (ولتاژ ، جریان ، فرکانس ، توان ، کسینوس فی و …) روی آن نصب می‌شوند.

خدمات برقی
خدمات برقی

لوستر :

به مجموعه ای از لامپ هایی که جنبه تزئینی دارند و بر روی سقف خانه ها نصب می شود لوستر می گویند .

خدمات برقی
خدمات برقی

آنتن مرکزی :

در بعضی ساختمان ها ممکن است تعداد زیادی گیرنده تلویزیون وجود داشته باشد مثل هتل ها و برج ها . اگر بخواهیم برای هر گیرنده تلویزیون یک آنتن جداگانه بگذاریم مشکلاتی نظیر محدود بودن فضا ، انعکاس آنتن ها بر یکدیگر ، هزینه ی زیاد برای نصب ، کابل کشی زیاد و در آخر از بین رفتن زیبایی ظاهر ساختمان بوجود می آید .

خدمات برقی
خدمات برقی

دوربین مدار بسته (closet circuit television ) :

به احتمال زیاد دیدید که دوست یا آشنا برای منزل ، مغازه و فروشگاه خود دوربین مدار بسته گذاشتن و این سوال پیش میاد که این دوربین ها چیکار میکنند ؟ این دوربین ها معمولا برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی استفاده میشوند و با توجه به هر محیط انواع مختلفی وجود دارد. مخترع دوربین مدار بسته والتر می باشد .

خدمات برقی
خدمات برقی

نصب آیفون :

آیفون یک وسیله ی ارتباطی و یک سیستم صوتی و تصویری می باشد . در زمان های قدیم که آیفون وجود نداشت برای باز کردن درب منزل مجبور بودیم پایین برویم تا درب را باز کنیم . امروزه با این وسیله به راحتی میتوانید با یک دکمه درب منزل را باز کنید و دیگر نیاز نیست کل ساخمان را پایین بروید. به آیفون اف اف هم میگویند .

خدمات برقی
خدمات برقی

تلفن سانترال :

بسیاری از شما ها ممکن برای کارتان نیاز به چندین خط داشته باشید ولی به این فک میکنید آخه چجوری واسه هر کدوم از خط ها یک تلفن بگیرم ؟امروزه  تلفن های تولید شده که این مشکل را حل میکند اسم این تلفن ها سانترال می باشد .

خدمات برقی
خدمات برقی

کرکره برقی :

کرکره برقی یکی از درب های اتوماتیک است که بوسیله یک موتور در راستای محور y ها و به صورت عمودی بالا پایین میرود . از نوع درب ها در پارکینگ ها و مغازه ها استفاده می شود جنس این درب ها فلز آلمینیوم می باشد.

خدمات برقی
خدمات برقی
0

Your Cart