فروش ملزومات سقف کاذب
۲۹
آبان

بازسازی منزل با کمترین هزینه

بازسازی منزل و یا بهتر بگوییم خانه تکانی از یکی فرهنگ ها و آداب و رسوم ایرانی ها از قدیم تابحال بوده است.

همچنین اینکار نه تنها در کشور ما بلکه در سراسر دنیا امری بدیهی و معمول است. با ما همراه باشید تا متوجه شوید چگونه میتوانید به باسازی منزل خود با ارزان ترین قیمت ها بپردازید.

بازسازی خانه چیست؟

خانه، منزل، آپارتمان، ساختمان، آشپزخانه، هتل، محیط کار و … با گذشت زمان جذابیت و زیبایی خودش را کم و بیش از دست خواهد داد و فرسوده خواهد شد. اما نگران نباشید شما با بازسازی خانه خود میتوانید جلوه ای تازه و نو به آن بدهید.

این نکته را در نظر داشته باشید که امروزه به دلیل مزایای کناف استفاده از کناف، سقف کناف، ملزومات سقف کاذب کناف، کاغذ دیواری و پوستر در بازسازی امری متداول می باشد.

چرا باید به بازسازی منزل خود بپردازیم:

 1. به دلیل کیفیت پایین ساخت و ساز و اجرای تاسیسات و قسمت های مختلف منزل در کشور ما اکثر خانه ها حداقل بعد از سی سال نیاز به بازسازی دارند.
 2. هزینه بازسازی خانه بسیار به صرفه تر و کمتر از ساخت یک ساختمان و خانه ی جدید است.

بازسازی منزل با ارزان ترین قیمت

یک خانه بعد از مدتی که از ساخت آن می گذرد بعضی از قسمت های آن فرسوده میشود و افرادی که در آن منزل زندگی میکنند دچار افسردگی میشوند . از آنجا که قیمت خانه های نوساز سر به فلک گذاشته است خیلیا پول خرید خانه ی نو را ندارند . در اینجا گزینه ای به اسم بازسازی هست که میتوان با کمترین هزینه منزل خود را بازسازی کنید و محیط منزل را نو و شیک کنید.

در این مطلب پرهام دکور میخواهد به شما بگوید که بازسازی منزلتان از کجا و چگونه شروع کنید تا به نتیجه مطلوب برسید: ( با ما همراه باشید)

معمولا مدت زمانی که برای بازسازی منزل لازم است بین یک هفته تا  20 روز می باشد.

در یک منزل ایرانی مکانی که خانم ها بیشتر در آن سرو کار دارند آشپزخانه می باشد به همین دلیل دکوراسیون آن اهمیت زیادی دارد . اول باید طرح های کابینت را تغییر دهید چون خیلی زیبا جلوه می کند  ، منظور از تغییر طرح کابینت خوده کابینت نیست میتوانید از روکش های برچسب دار استفاده کنید و یا آنها را رنگ کنید . در مرحله ی بعدی باید کاشی های دیوار و کف آشپزخانه را تغییر دهید.

در مرحله ی بعدی باید بیایم بیرون آشپزخانه و یه دستی به سرو گوش دیوارهای پذیرایی و حال بکشیم . میتوانید دیوار های آن را رنگ کنید و یا از کاغذ دیواری استفاده کنید.

اگر توجه کنید میبینید که با کمترین هزینه ها میشود منزل خود را به یک منزل نو تبدیل کنید.

ما در این مطلب حداقل های بازسازی منزل را برای شما بازگو کردیم بدیهی است که کار نوسازی منزل مفصل تر و کامل تر از آنکه با برای شما گفتیم می باشد.

مراحل انجام بازسازی خانه:

 • صحبت و مشاوره و تعیین هزینه توسط شرکت متخصص در بازسازی.
 • خراب کردن سازه های فرسوده توسط افراد حرفه ای.
 • ساخت دوباره سازه ها و قسمت های تخریب شده.
 • انجام گچ کاری و سقف کاذب کناف (نازک کاری و زیباسازی ساختمان).

بازسازی خانه

 • بازسازی داخلی خانه.
 • مرحله نورپردازی.

بازسازی خانه

 • کف سازی (نصب کفپوش).
 • تصمیم گیری در زمینه طراحی دیوارها.
 • اجرای پوشش دیوارها.
 • رنگ آمیزی دیوارها و سقف ها.

بازسازی خانه

پرهام دکور با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر بازسازی ساختمان، طراحی و اجرای دکوراسیون و خدمات مرتبط دیگر با استفاده از نیرو های متخصص و بهره گیری از دانش روز آماده ارائه خدمات حرفه ای به شما عزیزان می باشد.